15
new stories - click to show

Elliot Billy

Related to

Cítím, že Stranger Things by měl skončit. Hlavní hrdina promluvil o další sérii, fanoušky nepotěšil

8.March » yookee.
Fanoušci populárního seriálu Stranger Things od zveřejnění posledního dílu čtvrté řady zkoumají jakékoli indicie, které by mohly alespoň něco naznačit o jeho pokračování. Podle dostupných informací má být pátá série poslední, informuje web Unilad . …

Osudové role baletek: Jana Preissová je nezapomenutelná, Silvia Seidel spáchala sebevraždu

7.February » Proženy.cz
Proslavily ji mimo jiné komedie Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Hrála v nich baletku Annu, maminku malého Tomáše Holého. Dnes slaví Jana Preissová 75. narozeniny. Které další herečky si zahrály baletky?

Změna v repertoáru: Billy Elliot (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)

23.January » i-divadlo.cz
aktuální představitelé hlavních chlapeckých rolí se s inscenací rozloučili a v dalších reprízách je vystřídají mladší kolegové

Výlety do světa hudebního divadla a filmu

22.January » ČRo 2 - Praha
Muzikál expres oslaví 90. narozeniny broadwayské muzikálové divy Chity Rivery. Výročí premiér muzikálů Ragtime a Sarafina. Nová rubrika Fonotéka Muzikál expresu.

Třináctiletý kluk ze Stříbra válí v divadle i na nohejbalovém kurtu

4.January » ČRo Plzeň
Muzikál Billy Elliot měl mít původně už za sebou derniéru, ale je tolik kladných ohlasů a žádostí o další opakování, že jej ještě můžete vidět. Zářil v něm i Ondřej Tolar.

Zlatý oříšek ABC: Herec, tanečník a zpěvák Ondřej Tolar

8.June » Abicko.cz
Ondřej Tolar (13 let, Stříbro) má rád muzikálový zpěv, herectví, tanec, balet a zpěv. Hraje hlavní roli v muzikálu Billy Elliot (role Billyho) a v původním baletu Chaplin (zpěv a tanec) v DJKT Plzeň.

Rychlé zprávy: Muzikál DJKT vypisuje konkurz na obsazení dětských rolí

24.April » i-divadlo.cz
Divadlo J. K. Tyla Plzeň vypisuje konkurz na dětské představitele hlavních i vedlejších rolí v muzikálech Billy Elliot a Kozí válka. Konkurz se koná v neděli 15. května 2022 od 10 hodin (prezence od 9 hod.) v budově Nového divadla v Plzni. Přihlášky…

Tato informační stránka o Elliot Billy zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Elliot Billy" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes