15
new stories - click to show

Karolína Blinková

Related to

Pavlův Hrad vyšel vstříc Zemanovu sponzorovi. Neúčtuje mu horentní pokutu

1.April » Seznam Zprávy
Sponzor zemanovců vyhrál tendr na zakázku v katedrále sv. Víta díky superpřísným požadavkům. Práce pak ale půl roku stály. Vítěz požadavky měsíce neplnil. Pokutu 50 tisíc za každý den prodlení ale nové vedení Hradu nenaúčtovalo.

Zakázka na svatovítské varhany zamrzla. Sponzor zemanovců dodal špatné dřevo

5.March » Seznam Zprávy
Zemanova administrativa nastavila požadavky na zakázku za 21,7 milionu v katedrále svatého Víta - dodat dřevo vytěžené po úplňku ve výšce nad 700 metrů, které navíc schlo 10 let. Vyhrál sponzor zemanovců, kritérium však neplní.

Hrad reklamuje zakázku na stovky oken z doby kancléře Mynáře. Někde byl místo pantu kus tužky

29.February » iROZHLAS
Pražský hrad řeší závady na oknech jižního křídla, která se opravovala před několika lety, ještě za éry kancléře Vratislava Mynáře. Stomilionovou zakázku musí kvůli nedostatkům reklamovat. Informoval o tom ve čtvrtek server Seznam Zprávy.

Hrad řeší reklamaci zakázky na stovky oken z doby Mynáře, píší Seznam Zprávy

29.February » ČT24
Pražský hrad reklamuje stomilionovou zakázku na opravu jižního křídla, značná část ze stovek oken, která měla být opravena, vykazuje závady. Práce skončily v roce 2021, Správa Pražského hradu podléhající tehdejšímu vedoucímu Kanceláře prezidenta rep…

Stovky oken na Hradě z doby Mynářova působení jsou ve špatném stavu. Reklamují se až nyní

29.February » CNN Prima NEWS
Hrad reklamuje stomilionovou zakázku na opravu jižního křídla, značná část ze stovek oken, která měla být opravena, vykazuje závady. Práce skončily v roce 2021, Správa Pražského hradu podléhající tehdejšímu kancléři Vratislavu Mynářovi hotové dílo p…

„Tužka místo pantu.“ Hrad řeší reklamaci zakázky na stovky oken z éry Mynáře

29.February » Seznam Zprávy
Hrad reklamuje stamilionovou zakázku na opravu jižního křídla, v němž úřaduje i prezident Pavel. Po pracích provedených v éře kancléře Vratislava Mynáře totiž zůstaly závažné závady, které tehdejší vedení Hradu neřešilo.

Prezident dostal od ledna 341 žádostí o milost. Odmítnutých je už přes stovku

22.February » Novinky.cz
O milost už prezidenta Petra Pavla požádalo od ledna několik stovek lidí. Hlava státu slibuje, že se jimi bude osobně zabývat. Hrad ale zatím mlčí o okamžiku, kdy by mohl být omilostněn první z žadatelů, odmítnutých je už přes stovku.

Hrad marně hledá „mluvčího“ pro mladé. Influencery může spojení s politiky připravit o sledující, říká expert

12.February » Lidovky.cz
Bezmála před rokem hradní tým prezidenta Petra Pavla razil myšlenku „mluvčího“ pro mladé. Sbor prezidentových poradců nicméně doposud žádný influencer, youtuber ani expert na mladou generaci nerozšířil. Prezident přitom apeluje na zapojení mladých t…

Ticho kolem prezidentovy dovolené. Pavel údajně odcestoval do Španělska

8.February » Aktuálně.cz
Podle serveru Lidovky.cz se prezident Pavel na dovolené věnuje motorkářství, které je jeho velkou vášní.

Tajná dovolená prezidenta Pavla. Hrad mlčí, měl by být s ochrankou ve Španělsku

7.February » Lidovky.cz
Byť na Pražském hradě vlaje standarta, hlava státu Petr Pavel tam tento týden nepobývá. „Má dovolenou,“ potvrdila serveru Lidovky.cz Karolína Blinková, vedoucí hradního komunikačního oddělení. Odmítla nicméně prozradit, jak dlouho a kde prezident vo…

Nová spolupracovnice prezidenta Petra Pavla: Kdo nahradí mluvčí Řehákovou?

18.December » stars24.cz
Pražský hrad v neděli oznámil, že oddělení komunikace Kanceláře prezidenta republiky posílí Karolína Blinková. Někdejší mluvčí veřejnoprávní České televize nahradí bývalou mluvčí prezidenta Petra Pavla Markétu Řehákovou.

Pavel má náhradu za mluvčí Řehákovou. Přichází žena, která mluvila za ČT

18.December » EuroZprávy.cz
Pražský hrad v neděli oznámil, že oddělení komunikace Kanceláře prezidenta republiky posílí Karolína Blinková. Někdejší mluvčí veřejnoprávní České televize nahradí bývalou mluvčí prezidenta Petra Pavla Markétu Řehákovou.

Tato informační stránka o Karolína Blinková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karolína Blinková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes