15
new stories - click to show

Milan Bodlák

Related to

Nehledejte bezchybné zaměstnance, neexistují. Důležité je umět chyby odhalovat a učit se z nich

6.December » CzechCrunch
Zajímat by vás měli hlavně ti lidé, kteří se z chyb dovedou poučit, překlopit je do plusu a posunout se. Pomůže to zdravému růstu firmy. Článek Nehledejte bezchybné zaměstnance, neexistují. Důležité je umět chyby odhalovat a učit se z nich se nejdří…

David Vašek - rozhovor a aktuální forma před mistrovstvím Evropy 2022

Dorostenecký šampion začínal se cvičením v Kalifornii a teď míří na ME mezi juniory. Splní si sen stát se profíkem? Co na něj říkali státní trenéři?

Tomáš Mach - rozhovor a aktuální forma před mistrovstvím Evropy 2022

"Budu se snažit vybojovat medaili," říká před startem na mistrovství Evropy Tomáš Mach s tím, že zároveň chce předvést životní formu!

Milan Bodlák technickým ředitelem v Enehano Solutions

Novým technickým ředitelem společnosti Enehano Solutions, která se specializuje na digitální transformaci a automatizaci firem, se stal Milan Bodlák. Do nejužšího vedení společnosti přešel z pozice Head of Delivery. Jako CTO má odpovědnost za techno…

Milan Bodlák novým technickým ředitelem v Enehano Solutions

8.December » ChannelWorld
Jako nový CTO bude mít Bodlák na starost všechny technologické kompetence a jejich strategický rozvoj. V rámci delivery budou jeho prioritou také strategické cíle týkající se expanze Enehano Solutions po Evropě.

Milan Bodlák novým technickým ředitelem v Enehano Solutions

8.December » FeedIT.cz
Novým technickým ředitelem společnosti Enehano Solutions, která se specializuje na digitální transformaci a automatizaci firem, se stal Milan Bodlák (30). Do nejužšího vedení společnosti přešel Bodlák z pozice Head of Delivery. Jako CTO bude mít zod…

Závodníci v kulturistice - rozhovory před ME 2019

Michael Kriho, Michael Macek, Libor Voborník, Pavel Bartoníček, Milan Bodlák a Vladimír Semerád o své nadcházející účasti na mistrovství Evropy.

Tato informační stránka o Milan Bodlák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Bodlák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes