15
new stories - click to show

Milan Bodlák

Related to

Milan Bodlák technickým ředitelem v Enehano Solutions

Novým technickým ředitelem společnosti Enehano Solutions, která se specializuje na digitální transformaci a automatizaci firem, se stal Milan Bodlák. Do nejužšího vedení společnosti přešel z pozice Head of Delivery. Jako CTO má odpovědnost za tech...

Milan Bodlák novým technickým ředitelem v Enehano Solutions

8.December » ChannelWorld
Jako nový CTO bude mít Bodlák na starost všechny technologické kompetence a jejich strategický rozvoj. V rámci delivery budou jeho prioritou také strategické cíle týkající se expanze Enehano Solutions po Evropě.

Milan Bodlák novým technickým ředitelem v Enehano Solutions

8.December » FeedIT.cz
Novým technickým ředitelem společnosti Enehano Solutions, která se specializuje na digitální transformaci a automatizaci firem, se stal Milan Bodlák (30). Do nejužšího vedení společnosti přešel Bodlák z pozice Head of Delivery. Jako CTO bude mít z...

Závodníci v kulturistice - rozhovory před ME 2019

Michael Kriho, Michael Macek, Libor Voborník, Pavel Bartoníček, Milan Bodlák a Vladimír Semerád o své nadcházející účasti na mistrovství Evropy.

Tato informační stránka o Milan Bodlák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Bodlák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes