15
new stories - click to show

Burnett Bone

Related to

Zpěvák Led Zeppelin Plant vydá další album se zpěvačkou Kraussovou

12.August » Bleskově.cz
Za desku Raising Sand z roku 2007 dostali šest cen Grammy. Novinka opět zahrne převážně předělávky méně známých skladeb.

Ještě, že jsme sestry, pochvalují si Larkin Poe, které by se mohly představit v Ostravě

27.March » Lidovky.cz
Sestry Megan a Rebecca Lovellovy, tvořící kapelu Larkin Poe, patří k těm, kteří dokazují, že blues má daleko do muzejního exponátu: dvě mladé dívky původem z americké Georgie popírají spoustu klišé, která se na tento žánr nabalila. Pokud to dobře ...

Tim Eriksen láká na kořeny americké hudby

9.March » MusicWeb.cz
Tim Eriksen , jeden z nejpozoruhodnějších amerických zpěváků, mistrně spojuje tradiční americkou lidovou hudební tvorbu s inovativními aranžemi, experimentální hudbou i punkovou bezprostředností za pomocí banja, kytary, houslí a především naléhavé...

Návrat hudební legendy. Rakeťák Elton John míří po třech letech znovu do Prahy

V úterý 7. května se do vysočanské O2 areny po třech letech od své poslední návštěvy vrátí britský hudebník Elton John. „Je čas ukončit jednu cestu,“ prohlásil vloni a vydal se na turné, o kterém tvrdí, že je opravdu poslední.
Tony Bennett - Americký zpěvák a malíř
Bob Dylan - Americký písníčkář
Elton John - Britský zpěvák
Miles Davis - Americký jazzový trumpetista

Tato informační stránka o Burnett Bone zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Burnett Bone" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes