15
new stories - click to show

Spartak Uherský Brod

Related to

Derby s fanoušky, ale v Hradišti

25.September » idobryden.cz
Uherský Ostroh úvodní derby neuvidí! Fanoušci však o bitvu nesmiřitelných rivalů nepřijdou, hokejisté HOKEJ Uherský Ostroh a HC Spartak Uherský Brod jen zkříží zbraně na uherskohradišťském ledě, který vyhovuje aktuálním vládním nařízením v souvisl...

Město opět ocenilo nejlepší sportovce a sportovní kolektivy

22.September » Uherský Brod
Ve čtvrtek 17. září už poosmé předalo město Uherský Brod ocenění nejlepším sportovcům. Anketa sportovec města je vyhlašována jednou za dva roky. Tentokrát se tedy jednalo o nominace za roky 2018 a 2019.

Změny v žákovských soutěžích: Víc kvalitních a vyrovnaných zápasů!

10.September » Hokej.cz
To, po čem řada žákovských trenérů volala, přichází na scénu: Mladé hokejisty čeká v jejich soutěžích víc zápasů kvalitativně vyrovnaných mužstev! Nová sezona startuje právě tento týden.

Junioři Spartaku rozjeli přípravu

9.September » idobryden.cz
Hokejoví junioři HC Spartak Uherský Brod mají za sebou dva přípravné zápasy. Za opasek si nejdříve pověsili skalp Rožnova pod Radhoštěm po samostatných nájezdech, ale následně se poklonili Břeclavi.

Krajská liga zvedá oponu, kdo si rozdělí 60 tisíc korun?

19.September » idobryden.cz
Hokejoví fanoušci se dočkali, po pátečním startu Tipsport extraligy vypukne o víkendu i krajské liga, ve které má Slovácko hned trojí zastoupení. Nejvyšší ambice má opět HOKEJ Uherský Ostroh, ale ani jeho rivalové Spartak Uherský Brod a Uherské Hr...

Brodská radnice podpořila sportovní organizace částkou přes 1,2 milionu korun

23.April » Zlin.cz
UHERSKÝ BROD - Uherskobrodští zastupitelé se rozhodli podpořit čtyři žádosti sportovních organizací o finanční podporu. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Elen Sladká.

Tato informační stránka o Spartak Uherský Brod zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Spartak Uherský Brod" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes