Eva Brodská

Vztahuje se k

Víkendové tipy Jakuba Valenty

11.srpna » Chrudimské noviny
Chrudim – Čím víc bude pršet, tím více porostou houby a skončí konečně dlouhý půst, který mnozí z nás museli nedobrovolně držet. Nezoufejme proto, že se nám konečně přihlásily letní bouřky. Příroda vláhu potřebuje a člověk jakbysmet. V pátek v osm...

Roudnice ocenila umělkyni Brodskou za celoživotní tvorbu

23.července » prvnizpravy.cz
Roudnická umělkyně Eva Brodská letos oslavila významné životní jubileum. U této příležitosti byla vedením Roudnice nad Labem oceněna za svou celoživotní tvorbu a reprezentaci města Roudnice nad Labem.

Roudnice ocenila umělkyni Brodskou za její celoživotní tvorbu

19.července » Roudnice nad Labem
Roudnická umělkyně Eva Brodská letos oslavila významné životní jubileum. U této příležitosti byla vedením Roudnice nad Labem oceněna za svou celoživotní tvorbu a reprezentaci našeho města.

Moderní gobelíny dnes zaplní kadaňskou galerii

4.srpna » e-region.cz
Srpen patří gobelínům. V Galerii Josefa Lieslera v Kadani totiž vystavuje známá výtvarnice Eva Brodská. Autorka tapiserií patří spolu se svými sourozenci restaurátorem Jiřím Brodským, vyhledávaným specialistou na středověkou a barokní malbu, a fot...

Cena klubu pro fotografa Jindřicha Štreita

Fotograf Jindřich Štreit si za svou uměleckou tvorbu už vysloužil řadu ocenění. Mezi ně patří třeba titul doktor honoris causa, který obdržel v roce 2014 na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě jako jediný fotograf v Česku a na Slovensku.

Výstava tapisérií Evy Brodské

Díla Evy Brodské, významné české výtvarnice specializující se na tapiserie, si mohou prohlédnout diváci ve velké síni zámku v Bruntále.
Panna Marie - Matka Ježíšova
Antonín Dvořák - Český hudební skladatel

Tato informační stránka o Eva Brodská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Brodská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes