Ludmila Brousilová

Vztahuje se k

Děti si vyjely na kolech s mistrem světa v cyklokrosu Tomášem Paprstkou

14.října » Novinky.cz
Středeční (4. října) odpoledne bylo pro děti z Dětského domova v Liptále trochu jiné. Už dlouho dopředu se na něj těšily. Měly příležitost vyzkoušet si osm nových kol, které dostaly v létě darem, a to přímo s mistrem světa v cyklokrosu Tomášem Pap...

Děti ze střelenské mateřské školy si užily karneval

27.února » Novinky.cz
Mateřinka ve Střelné na Vsetínsku ho v letošním roce uspořádala už po osmé. Doprovázely krásné kostýmy, spousta zábavy a výborná zmrzlina.

Vínové trubičky

21.prosince » ČRo Brno
Další z receptů od Ludmily Brousilové ze Střelné. Tyhle trubičky určitě zkuste upéct na nějakou rodinnou oslavu, úspěch vás nemine!

Perníčky z krystalu

20.prosince » ČRo Brno
Máme pro vás další recept od Ludmily Brousilové ze Střelné. Tato neuvěřitelná dáma peče celkem čtyřicet druhů cukroví, však ho také každý rok napeče 130 kilogramů. Vyzkoušejte její perníčky.

Kokosové čtverečky

19.prosince » ČRo Brno
Ludmila Brousilová ze Střelné zdědila řadu receptů od rodinné přítelkyně, která byla výborná pekařka a kuchařka. Děti jí už od druhé třídy pomáhaly, aby vše stihla připravit na svatby a oslavy. Paní Brousilová také peče ve velkém - předloni už sam...

V hornolidečském betlému jsou k vidění historické mikulášské masky

12.listopadu » Zlin.cz
HORNÍ LIDEČ - V prostorách budovy betlému v Horní Lidči na Vsetínsku jsou k vidění původní masky čertů, smrtiček, koníků či svatého Mikuláše. Serveru Zlin.cz to sdělil Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Za Mikuláši do Horní Lidče

2.listopadu » Novinky.cz
V prostorách budovy betlému v Horní Lidči budou od úterý 8. listopadu k vidění původní masky čertů, smrtiček, koníků či svatého Mikuláše. Patnáct tradičních postav má své kořeny v Lidečku, Valašské Polance, Študlově, Valašských Kloboukách, Nedašov...

Lesní cesta ve Stráni v Horní Lidči prochází rekonstrukcí

24.srpna » Novinky.cz
Opravená jeden kilometr dlouhá cesta ve Stráni v Horní Lidči bude kvalitněji sloužit lesnímu hospodaření.

Závěr prázdnin bude v Horní Lidči patřit LÁLÁ PÁPÁ FESTU

24.srpna » Novinky.cz
Festival LÁLÁ PÁPÁ FEST už neodmyslitelně patří ke konci léta. Sjíždí se na něj milovníci rockové hudby nejen z našeho regionu, ale také Moravy a Slovenska. Letošní pátý ročník se bude konat v sobotu 27. srpna 2016 od patnácti hodin v prostorách s...

Dožínky čili dožatou oslavily tři obce na Hornolidečsku

24.srpna » Novinky.cz
V neděli 21. srpna se v Horní Lidči uskutečnila tradice slavení dožínek. Zvyk, jež má kořeny v dávné historii, je vždy společný pro Lidečko, Střelnou a Horní Lideč. Obce se v jejich pořádání pravidelně co tři roky střídají.

Třetí srpnová neděle bude v Horní Lidči patřit dožínkám

15.srpna » Novinky.cz
Dožínky na konci léta jsou nejdůležitější oslavou sklizně. Tři obce na Hornolidečsku, Lidečko, Střelná a Horní Lideč je budou slavit v neděli 21. srpna 2016.
Panna Marie - Matka Ježíšova

Tato informační stránka o Ludmila Brousilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ludmila Brousilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes