15
new stories - click to show

Andrea Bruštíková

Related to

S padělky obchodovali i při pandemii, Chanel i Pradu nabízeli na internetu

14.January » iRegiony Impuls
Obchod s padělky neukončila ani koronavirová pandemie. Z tržnic se přesunul na internet. Na jeden takový „podnik“ narazili celníci na Chebsku. Padělatelé nabízeli na sociálních sítích falešné luxusní módní doplňky za 21,5 milionu a posílali je do ...

Řidič naboural v Chebu jedenáct aut. Tvrdí, že jeho autobus měl poruchu

13.January » iRegiony Impuls
Jedenáct zaparkovaných aut poškodil při nehodě autobus v Chebu. Ten se v úterý večer řítil ulicemi poté, co se podle řidiče zablokoval plynový pedál.

Zloděj obsadil cizí karavan, v zahrádkách ztratil doklady a schoval drogy

7.January » iDNES.cz
Policisté na Karlovarsku chytili zloděje, který kradl a také přespával v zahrádkářské kolonii. Pomohla jim k tomu jeho zapomnětlivost, na místě činu totiž omylem nechal svoje doklady. Navíc si tam schoval marihuanu.

Policie ve Varech vyšetřuje vraždu novorozeněte, našli ho u řeky

22.December » iDNES.cz
Vraždu novorozeněte vyšetřují od dnešního rána karlovarští kriminalisté. Tělíčko bez známek života našel svědek ráno na břehu řeky Ohře. Policisté pátrají po matce.

Policie zjišťuje, kdo poslal drogy vězni. Hledá dvě ženy a muže se šálou

18.December » iDNES.cz
Kriminalisté zjišťují, kdo poslal z plzeňské pošty drogy do věznice na Sokolovsku. Hledají proto trojici lidí, kteří se na poště v době odeslání zásilky pohybovali a zachytila je bezpečnostní kamera.

Agresivní pes se policistovi zakousl do nohy, ten ho střelil do krku

16.December » iDNES.cz
Střelbou skončil incident dvou hádajících se mužů, který řešila policie v Chebu. Jeden z nich neuhlídal svého psa, ten kousl do nohy policistu, který zvíře střelil služební zbraní. Pes je po operaci v pořádku, zraněného policistu ošetřil lékař.

Plešatý muž s tetováním na hlavě přepadl školačku a chtěl po ní peníze

15.December » iDNES.cz
Kriminalisté pátrají po neznámém muži s výrazným tetováním na hlavě, který začátkem prosince obtěžoval na ulici v Mariánských Lázních školačku. Dívce hrozil násilím a chtěl po ní peníze. Policie teď hledá i svědky, kteří mohli incident vidět nebo ...

Lovci hrozí žalář za hlavu medvěda, ačkoli ho střelil, dokud nebyl chráněný

9.December » iRegiony Impuls
Myslivec ze Sokolovska na internetu nabízel preparovanou hlavu medvěda hnědého. Střelil ho a nechal vypreparovat v době, kdy zvíře ještě nebylo chráněné. Přesto si podle zákona měl obstarat výjimku k prodeji takového zvířete, protože nyní už medvě...

Žena s bolavým břichem se nechala ošetřit, pak okradla zdravotní sestru

8.December » iDNES.cz
S nevděčnou pacientkou se setkali zdravotníci v jedné ze sokolovských ordinací. Poté, co ženu s akutní bolestí ošetřili, okradla zdravotní sestru. Teď za to zlodějce hrozí vysoký trest.

Expřítel ženu zalehl a zbil klackem, z okna volala o pomoc

3.December » iDNES.cz
Až na deset let může skončit ve vězení muž, který napadl svou expřítelkyni kvůli penězům. Když mu je žena nechtěla dát, strhl ji za vlasy na zem, zalehl, zbil klackem a okradl.

Mladík ztratil padělanou občanku, poctivý nálezce ji odnesl na úřad

25.November » iDNES.cz
Do potíží se zákonem se dostal čerstvý středoškolák z Karlovarska. Aby si mohl kupovat cigarety, opatřil si padělek své občanky s jiným datem narození. Pak ale doklady ztratil a poctivý nálezce je odnesl na úřad. Tam se na podvod přišlo.

Voják se zastřelil během výcviku ve vojenském újezdu Hradiště

24.November » iRegiony Impuls
Ve vojenském újezdu Hradiště na Karlovarsku si voják během cvičení prostřelil hlavu. Podle informací iDNES.cz šlo nejspíš o sebevraždu. Okolnosti neštěstí vyšetřuje Vojenská policie.

Tato informační stránka o Andrea Bruštíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrea Bruštíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes