Michaela Bučková

Related to

Iva Pazderková: Uspořádala jsem si život

25.July » i60.cz
Herečku, moderátorku, zpěvačku Ivu Pazderkovou proslavilo účinkování ve stand-up komedii Na stojáka, hraje také v divadle Na Fidlovačce a vystupuje s legendární kapelou Pražský výběr. Kde bere náměty a jak se má?

Jedete na Colors? Co ještě navštívit v Ostravě během festivalu

19.July » i60.cz
V Ostravě odstartoval festival Colours of Ostrava, který nabídne desítky vystoupení zahraničních i českých hudebníků. Co dalšího podniknout v Ostravě, pokud vyrazíte na festival?

Na Dolní Moravě otevřou nejdelší bobovou dráhu v Česku

17.July » i60.cz
Bobová dráha na Dolní Moravě bude měřit tři kilometry, povede lesem a pláněmi. Bude nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě. První odvážlivci ji vyzkoušejí začátkem srpna.

Vietnam: Budhistické památky, krásné moře a dokonalý golf

15.July » Premiumsports
Vietnam nejsou jen památky, moře a ostré jídlo. Je to i země s dokonalými golfovými hřišti a spoustou nadšených golfistů. Jedním z míst, kam za golfem vyrazit, je okolí města Nha Trang na jihu země. Jezdí se sem za budhistickými památkami, krásnou...

Kalábrijská Tropea: Město na skále, kde je doma červená cibule

14.July » i60.cz
Až úplně dole na jihu Itálie omývané Tyrhénským mořem a obklopené plážemi s tyrkysovou vodou leží malebné starobylé městečko Tropea.

Češka, která žije s vlky

13.July » i60.cz
Tanja Askani, Češka žijící v německém Hamburku, žije s vlky a naučila se jim porozumět. Odchovala také pár desítek handicapovaných mláďat a snaží se bořit mýty o těchto zvířatech. O životě s vlčí smečkou napsala knihu Vlčí stopy.

Tip na výlet: Až nad koruny stromů

27.June » i60.cz
Exkurzi do korun stromů nabízí unikátní stezka v krkonošských Jánských lázních. Tam i zpět je dlouhá 2240 metrů a když vystoupáte nahoru na věž, otevře se vám výhled na část Krkonoš i vršky 80 let starých stromů.

Za závorou tréninkového centra FC Bayernu Mnichov

1.June » i60.cz
Jen kilometr od slavné Allianz Areny, kde hraje jeden z nejslavnějších klubů světa Bayern Mnichov, stojí FC Bayern Campus – špičkové tréninkové zázemí pro fotbalistky, basketbalisty a mladé hráče Bayernu. Jak to vypadá za závorou?

Novinářka Lenka Klicperová: Z krizových situací si dělám srandu

18.March » i60.cz
Reportérka, fotografka, krásná žena s nekonečným smíchem – to je Lenka Klicperová, která cestuje do míst, kterým se běžní lidé vyhýbají. Do válečných zón. Píše o tom články, knihy a točí reportáže pro Českou televizi.

Mladá designérka: Líbí se mi, když vzniká nová věc

4.March » i60.cz
Anně Rauferové je 22 let a teprve studuje design. Ale už se jí podařilo několik prestižních věcí - například zabodovat se skládací lampou na Designbloku 2017. Také trofej pro prestižní soutěž Czech Social Awards se realizovala podle jejího návrhu.

NEkostely a NEkaple v Olomouci. Co bylo dřív dnešní květinářství?

12.February » Olomoucký deník
FOTOGALERIE / Chrámy či bohoslužebná místa, která se změnila v knihovny, prodejny nebo sály s mamutem. Šestnáct olomouckých a spoustu dalších z okolí najdete na zajímavé výstavě.
Jaroslav Dušek - Český herec
Janek Ledecký - Český zpěvák, kytarista a skladatel

Tato informační stránka o Michaela Bučková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Bučková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes