Jiří Bulis

Related to

GeoBlog Ladislava Vencálka (No. 14)

24.March » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Vzpomínám – kolik je to let? Bylo to jednou o vánočním večírku v Divadle Husa na provázku, který s přáteli po několik let organizoval Břetislav Rychlík, kde se hrály a zpívaly písně, k nimž hudbu, a k některým i text, složil Jiří Bulis.

Bára Zmeková: 2+2

15.December » Full Moon Zine
Během vánočního koncertu se představí v plné kapelní sestavě se svými spoluhráči, hosty z Lunaves a s projekcí.

Herec Gustav Řezníček opět zavzpomíná na Jiřího Bulise

11.December » Novinky.cz
Herec Městského divadla Zlín Gustav Řezníček i letos zavzpomíná ve svém hudebním představení „… v srdci navěky“ na brněnského skladatele Jiřího Bulise.

Zcela zaplněná síň brněnského krematoria se rozloučila s Františkem Derflerem

27.August » Brněnský deník
Brno - Zcela zaplněná síň brněnského krematoria se rozloučila s hercem, režisérem a pedagogem Františkem Derflerem. Muž, který připojil svůj podpis pod Chartu 77, zemřel 17. srpna po dlouhé nemoci. Bylo mu 77 let. Hodinového smutečního obřadu se v...

Zemřel František Derfler

17.August » Divadelní noviny
(12. 2. 1942 Plzeň - 16. 8. 2019 Brno) Herec, režisér, dramaturg, zakladatel a principál brněnského Divadla U stolu, divadelní organizátor a pedagog.

GeoBlog Ladislava Vencálka (No. 4)

11.April » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Ku konci března odehrály se v sále Komorní opery Hudební fakulty Janáčkovy akademie múzických umění v Brně na Orlí dvě premiéry jedné a téže opery italského skladatele Domenico Cimarosy Il matrimonio segreto, neboli Tajné manželství.

Tato informační stránka o Jiří Bulis zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Bulis" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes