15
new stories - click to show

Marie Logojdová

Related to

Tragický osud hvězdy filmu Dým bramborové natě. Galatíkovou zničila zákeřná nemoc, ke konci života měla výčitky

18.February » eXtra.cz
Psychologický snímek Dým bramborové natě vznikl v roce 1976 pod taktovkou režiséra Františka Vláčila. V dramatu si zahráli Rudolf Hrušínský, Jana Dítětová, Marie Logojdová, Vítězslav Jandák či Josef Somr. A také Věra Galatíková, která měla na kontě …

OST-RA-VAR: Hornické vdovy. Život jde dál, staré rány zůstávají

12.December » Divá báze
Letošní divadelní festival OST-RA-VAR se nesl v duchu inscenací, které jednoznačně potvrdily originalitu a mimořádnost umělecké tvorby Divadla Petra Bezruče, zároveň jsme se mohli přesvědčit, že i v Komorní scéně Aréna vznikají jevištní díla, která …

Její životní role Angeliky pro ni byla požehnáním i prokletím. Štěstí neměla Michèle Mercier ani s muži

15.August » TVGURU.cz
Herečka, která se proslavila jako krásná Angelika, skončila s herectvím již v sedmdesátých letech. Co dělá bývalá herečka dnes a jak se změnila?

Velký návrat jedné z oblíbených postav seriálu Ulice i Magdiny první velké lásky! Jak zamíchá dějem pohodář Eddie Rambousek?

15.August » TVGURU.cz
Nyní se splní přání všem divákům, kterým chyběl sympaťák Eddie Rambousek. Právě ten se totiž vrací zpět, a to nejen do seriálu, ale také do života Magdy Procházkové, s níž před čtyřmi lety chodil.

Extraktoři: Dostaneme vás domů. Ať jste kdekoli

15.August » TVGURU.cz
Šest dílů inspirovaných některými skutečnými událostmi - to je seriálová novinka Extraktoři. Jejich práce není vidět. Když je poznáte, přejete si, abyste je nemuseli znát.

Marie Logojdová (71) alias Markéta z filmu Dým bramborové natě je stále herecky aktivní. Poznali byste ji ještě?

15.August » TVGURU.cz
První herecké zkušenosti získávala Marie Logojdová již během studií na DAMU. Původně se však chtěla stát baletkou. Jak se Marie Logojdová změnila a co dnes dělá?

Herečka a raperka Zuzana Truplová (Mc Zuzka) křtí debut

17.January » Jihlavské listy
Původem jihlavská profesionální herečka Zuzana Truplová přichází jako raperka Mc Zuzka se svým debutovým EP Ještě žiju a to taky není málo. Po ostravské premiéře ho nyní 21. ledna pokřtí také doma v Jihlavě. Zuzana Truplová (* 1990) absolvovala jihl…

Arthur Conan Doyle: Hra s ohněm

22.October » ČRo 3 Vltava
Z překladu Věry Kláskové pro rozhlas upravila Eva Lenartová. Účinkují David Viktora, Petr Houska, Vladimír Polák, Jan Fišar a Marie Logojdová. Režie Tomáš Jirman.

Jak je to s bitvami a zbraněmi ve filmu Jan Žižka?

4.September » TVGURU.cz
Žižka dobře věděl, že nemůže konkurovat množství a kvalitě zbroje soupeřů, proto používal zbraně, které byly jeho lidem blízké – upravené srpy, palcáty, cepy, věci, se kterými uměli zacházet.

Marie Logojdová, představitelka Markéty z Dým bramborové natě, je herecky aktivní dodnes. Jak se od premiéry změnila?

4.September » TVGURU.cz
První velká role Marie Logojdové přišla ještě během studií na DAMU. Tam se nakonec přihlásila i přes nelibost jejích rodičů. Co dnes Marie Logojdová dělá a jak se změnila? Rodačka z Prahy Marie Logojdová v březnu oslavila významné životní jubileum, …

Tato informační stránka o Marie Logojdová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Logojdová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes