Michal Bureš

Related to

Jak se zbavit hrabošů? Jaké jsou alternativy k jedům?

0:00 » Finance.cz
Hraboši dobývají naše pole, zahrady, televizní obrazovky i noviny. Jaké jsou alternativy k jejich plošnému trávení?

Komu se příští rok zvýší dávky? A kdo ostrouhá?

20.August » Finance.cz
Které dávky vzrostou v roce 2020? Kolik zvýšení rodičovského příspěvku a důchodů bude stát? A kdo se může těšit na vyšší důchod či rodičák?

Hraboše do koše aneb proč bychom je měli otrávit?

19.August » Finance.cz
Českém otřásá debata o hraboších, v které se vyrojilo mnoho odborníků na rodenticidy, ekologii i zemědělství Jaké jsou výhody toho, že se aplikuje jed na hladovce plošně?

Jdou české filmy ke dnu?

16.August » Finance.cz
Český film zrovna neprochází úspěšným obdobím, světoznámé festivaly uvádí spíše maďarské či severské filmy. Jaké je hodnocení filmů na naší největší databázi v posledních třech dekádách? A je probíhající desetiletí nejhorší?

Hraboš je kámoš aneb proč je netrávit?

15.August » Finance.cz
Hraboš polní rozdělil českou společnost na dva tábory a oba mají v některých argumentech pravdu. Proč hraboše plošně netrávit?

Chystáte se na studium dvou vysokých škol najednou? Na co se připravit?

14.August » Finance.cz
Jaké jsou úskálí studia na dvou vysokých školách? Jak si naplánovat čas, abyste se z toho nezbláznili? Kdy budete platit poplatky za studium?

Víte, od koho máte úvěr, pivo či pojištění? Kvíz vlastníků společnosti

9.August » Finance.cz
Víte, kdo vlastní známé české značky? A odkud tyto firmy pochází? Otestujte své znalosti o vlastnících našich bank, pivovarů, obchodních řetězců, novin a pojišťoven

Největší výrobci hraček na světě

8.August » Finance.cz
Kdo si hraje, nezlobí a možná i zbohatne. Které společnosti vládnou hračkářskému průmyslu? Hrají si vaši děti s Legem, Barbie či Igráčkem? Kolik si vydělají společnosti prodávající hračky?

Detektivka s Rodenem, seriál s Mádlem i StarDance na ČT

7.August » Novinky.cz
Česká televize představila hlavní body svého podzimního programu. Jsou mezi nimi detektivky, intimní dramata i zábavné pořady.

Jaké jsou triky a fígle e-shopů?

7.August » Finance.cz
Jak na internetu výhodně nakupovat? Kdy jsou slevové akce výhodné? Jak se nenechat napálit? Využívat slevové akce a věrnostní programy?

Kolik si vydělaly největší české e-shopy a kdo je vlastní?

5.August » Finance.cz
Ročně se skrze e-shopy nakoupí zboří v řádech desítek miliard korun. Kdo ovšem vlastní největší české e-shopy? A jaké měly tržby ty největší?

10 párů letošního jubilejního ročníku StarDance: Na koho se těšíte nejvíce?

2.August » Super.cz
Večery plné tance, noblesy a elegance. Na ty se mohou těšit fanoušci populární taneční soutěže StarDance (13) i letos na podzim. Česká televize uvede již desátou řadu taneční show a spolu s ní se o titul krále a královny tanečního parketu opět utk...

Tato informační stránka o Michal Bureš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Bureš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes