Barbora Burešová

Related to

Létofest přilákal k Šantovce tisíce lidí. Najdete se?

4.August » Olomoucký deník
FOTOGALERIE / Tisíce lidí si v pátek a sobotu nenechaly ujít jeden třetí ročník Létofestu v Olomouci. Jeden z největších letních festivalů nabídl bohatý program plný hvězd české i slovenské hudební scény.

Hanácké Woodstock rozezněl Velkou Bystřici

4.August » Olomoucký deník
FOTOGALERIE / Oblíbený festival Hanácké Woodstock v sobotu zaplnil Zámecké náměstí a přilehlý amfiteátr ve Velké Bystřici na Olomoucku. Letos se konal již devátý ročník této hudební akce.

Filosof píše prezidentovi. Kvůli stavu české justice

29.July » Deník.cz
/ROZHOVOR/ Šířit právní osvětu, znalosti práv a povinností občanů jak ve vztazích soukromoprávních, tak s orgány veřejné moci, to vše ve spolupráci s odbornou veřejností a autoritami právní vědy a praxe. To je poslání Společnosti pro právní stát, ...

V Olomouci oslavila paní Zdeňka Heringová 100 let

Ke krásným a výjimečným stým narozeninám o víkendu pogratulovali paní Zdeňce Heringové. Oslava s rodinou a přáteli se konala v sobotu v restauraci Fontána ve Smetanových sadech v Olomouci.

Kosíř Fest lákal na místní pivo i rockové kapely

FOTOGALERIE / Akce plná hudby, zábavy a dobrého piva s názvem Kosíř Fest se konala v sobotu ve Lhotě pod Kosířem, části Drahanovic na Olomoucku.

Na začátku byla láska ke zmrzlině. Dnes dvojice Čechů sbírá ocenění po Evropě

Před čtyřmi lety se rozhodli začít vyrábět vlastní zmrzlinu. Dnes se pyšní řadou ocenění v Česku i v Evropě. Tomáš Mrkos a Ivo Nádeníček z Tomivo Gelato jsou držiteli nejvyšší možné atestace pro výrobu řemeslné zmrzliny.

Letní slavnost v Hlušovicích: soutěž v pečení i šermířský turnaj

FOTOGALERIE / Zábavné odpoledne v areálu obecního hřiště v Hlušovicích na Olomoucku si v sobotu nenechaly ujít desítky návštěvníků. Letošní ročník Letní slavnosti nabídl příchozím bohatý program. Celým odpolednem provázela místní hudební skupina S...

Pevnůstku rozezněl Bounty Rock Cafe Open Air, lidé se bavili i v dešti

FOTOGALERIE / Devátý ročník rockového festivalu Bounty Rock Cafe Open Air si nenechaly ujít stovky lidí.

Zorbing v potoce, koně i muzika. Takto se kácela máj v Řepčíně

FOTOGALERIE / Hudební vystoupení i bohatý program zejména pro děti, ale i pro dospělé, nabídlo Kácení máje v olomoucké městské části Řepčín.

Festival Michalský výpad oživil okolí kostela v centru Olomouce

FOTOGALERIE / Festival Michalský výpad se letos již po šesté konal v netradičním prostoru na stupních michalského schodiště a v okolí kostela sv. Michala v Olomouci.

Jadrošův den lákal na pivní speciály, soutěže i parádní muziku

/VELKÁ FOTOGALERIE/ Slavnosti pivovaru Jadrníček se letos počtvrté konaly v sobotu v areálu zámku v Náměšti na Hané. Při této příležitosti byly k ochutnání pivní speciály, které běžně v náměšťském pivovaru k dostání nejsou.

Kostkování v Olomouci přilákalo na Lego stovky dětí i dospělých

/FOTOGALERIE/ Akce pro všechny milovníky stavebnice Lego s názvem Kostkování se konala v sobotu i v neděli v areálu Střední polytechnické školy v Olomouci. Nenechali si ji ujít stovky dětí i dospělých.
Zuzana Tvarůžková - Česká novinářka
Johann Sebastian Bach - Německý hudební skladatel
Tomáš Klus - Zpěvák
Panna Marie - Matka Ježíšova

Tato informační stránka o Barbora Burešová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Burešová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes