15
new stories - click to show

Danny Cannon

Related to

Slavné propadáky: Soudce Dredd - počátek konce hvězdné kariéry Sylvestera Stalloneho

29.January » Kinobox.cz
Dnes večer se televizí prožene nechvalně proslulý Soudce Dredd, kterým si chtěl Sylvester Stallone v polovině devadesátých let znovu nakopnout kariéry. Místo toho vznikl nechvalně proslulý propadák, ukazující velké ego hlavní hvězdy.

Evolucí se psům změnily oční svaly. Díky tomu mají nejlepší nástroj k manipulaci lidí – psí oči

19.June » RadioWave
Roztomilé psí oči, kterými se čtyřnozí společníci snaží upoutat pozornost člověka nebo ho přesvědčit o své lásce, jsou pravděpodobně evolučním nástrojem sloužícím k manipulaci s lidskými pocity.

Dva zdravé vzrostlé stromy musí na Vinohradech ustoupit sportovišti. Obyvatelé sepisují petici

18.June » RadioWave
V zahradě školy v ulici Na Smetance na pražských Vinohradech začala firma najatá radnicí Prahy 2 kácet stromy. Na místě chce postavit sportoviště a stromy stavbě překáží. S rozhodnutím radnice ale nesouhlasí někteří obyvatelé Prahy 2, kteří proti ...

Svět přišel o další zprávy v latině. Latinské vysílání finského rozhlasu po 30 letech končí

18.June » RadioWave
14. června 2019 se z finského éteru naposledy ozvalo Carissimi auditores. Pořad Nuntii Latini (Zprávy v latině), který veřejnoprávní rozhlas Yle vysílal od 1. září 1989, zazněl naposledy, informovala BBC.

Permafrost v Arktidě taje nečekanou rychlostí. Mizet začal o 70 let dříve, než se předpokládalo

17.June » RadioWave
Rychlost tání se podle vědců dramaticky zvýšila kvůli „sérii abnormálně teplých let“. Odborníci se domnívali, že permafrost by měl vydržet přinejmenším do roku 2090. Nová studie zveřejněná v časopise Geophysical Research Letters ale zjistila, že r...

Kde najít v Praze zdroje pitné vody? Použít můžete aplikaci

17.June » RadioWave
V létě může být někdy složité dodržovat dostatečný pitný režim. Návštěvníkům Prahy to ale od nynějška usnadní server Mapy.cz, který nově nabízí možnost ve městě vyhledat nejbližší pítka a další veřejné zdroje pitné vody. Kromě Prahy tuto možnost n...

Slavné propadáky: Soudce Dredd - počátek konce hvězdné kariéry Sylvestera Stalloneho

25.February » Kinobox.cz
Včera večer se televizí prohnal nechvalně proslulý Soudce Dredd, kterým si chtěl Sylvester Stallone v polovině devadesátých let znovu nakopnout kariéry. Místo toho vznikl nechvalně proslulý propadák, ukazující velké ego hlavní hvězdy.
Michael Caine - Anglický herec
Christopher Nolan - Britský scenárista a režisér
James Hunt - Bývalý britský pilot Formule 1
Niki Lauda - Bývalý rakouský pilot Formule 1
Monte Carlo - Jedna ze čtyř částí Monackého knížectví

Tato informační stránka o Danny Cannon zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Danny Cannon" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes