15
new stories - click to show

Zdeněk Čermák

Related to

Lucie Kubesa: Pokračování kauzy Křeslický mokřad

26.January » Ekolist
Za pár týdnů to bude rok, kdy jsme se s členy Výboru pro životní prostředí pustili do pokusu, na jehož konci měla být záchrana mokřadu v Městské části Praha – Křeslice.

Zájem o služby psychoterapeutů roste, jak ale poznat psychošmejda? To ví psycholog Zdeněk Čermák

Zájem o pomoc psychoterapeutů roste, odborníků na péči o duševní zdraví je ale v Česku nedostatek. Stále častěji tak své služby nabízejí lidé, kteří na to nemají vzdělání.

Nebezpečí online světa. Ofendeři jdou na dřeň, u dětí může stres a tlak vést až k sebepoškozování

O vlivu mobilních telefonů na náš život si povídáme s psychologem PhDr. Mgr. Zdeňkem Čermákem. Jistě jste zaznamenali ve společnosti rostoucí vliv mobilů na psychiku dětí.

Co dělat, když se střídavou péčí souhlasí rodiče, ale nikoliv děti? Rady psychologa Zdeňka Čermáka

Radioporadna otevře téma střídavé péče. Jak tuto péči nastavit? Jaké má střídavá péče výhody i nevýhody? O tom hovoříme s psychologem Zdeňkem Čermákem.

Býčí skála ožila rekonstrukcí halštatského pohřbu. V čele průvodu jela bohyně

8.November » Blanenský deník
Je podzim roku 1872. Heinrich Wankel vstupuje se svými dělníky, které získává od knížete Lichtenštejna, do Předsíně jeskyně Býčí skály. Odkrývá neobvyklou situaci. Wankel v šeru jeskyně nachází přes 40 lidských skeletů, na nichž a vedle nich se skýt…

Umřít jako velmož od Býčí skály: výroba pravěkého vozu zabrala 1700 hodin

16.September » Blanenský deník
/VIDEO/ Několik staletí před naším letopočtem mířil po cestě k Býčí skále na Blanensku pohřební průvod. Na zdobeném a okovaném voze taženém koňmi ležely ostatky halštatského velmože. S bohatými dary byl uložen do nitra jeskyně. Nyní se historie opak…

Student olomoucké archeologie vytvořil unikátní repliku rituálního vozu z Býčí skály

16.September » Olomoucká Drbna
V jeskyni Býčí skála v Moravském krasu představí tuto sobotu student olomoucké archeologie Zdeněk Čermák unikátní repliku rituálního vozu ze starší doby železné, který byl nalezen právě v této jeskyni. Jde o jeden z nejvýznamnějších halštatských pře…

U jeskyně Býčí skála pokřtí repliku velmi ceněného rituálního vozu. Vytvořil ji student FF UP

25.August » Žurnál Online
Zdeněk Čermák, student oboru Archeologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého, se v části své diplomové práce věnuje rekonstrukci jednoho z nejcennějších archeologických nálezů střední Evropy, rituálního vozu. Jeho práce bude součástí blížící…

Nejdéle žijící gorila v českých zoo uhynula

10.October » Novinky.cz
V noci na neděli uhynul v safari parku ve Dvoře Králové nad Labem gorilí samec Tadao. Sešel stářím. Odchycen byl v 70. letech ve volné přírodě a dožil se úctyhodného věku přibližně 50 let. Byl nejdéle žijící gorilou v českých zoologických zahradách.

Ve dvorské zoo uhynula nejdéle žijící gorila v Česku, samec Tadao

10.October » iDNES.cz
V noci na neděli uhynula nejdéle žijící gorila v českých zoologických zahradách. Ve věku přibližně padesáti let zemřel samec Tadao v Safari Parku Dvůr Králové. Zoo o tom informovala na svém facebookové stránce.

Od Houdové už dává ruce pryč i její kamarádka Špaková, padlá hvězda Primy: Může za to obyčejná voda

22.September » Expres.cz
Modelka Helena Houdová (41) objevila další „holírnu“ a na sociální síti propaguje alkalickou vodu Kangen. Prý je tak mocná, že léčí rakovinu, zatímco ta „obyčejná“, kterou pijeme, je plná toxinů. S životadárnou tekutinou se nyní vytasila i její duch…

Pamětní medaile PřF UK má další laureáty

V pondělí 21.6.2021 se dalšími nositeli pamětní medaile PřF UK stalo deset osobností naší fakulty. Ocenění převzali z rukou děkana PřF UK pana profesora Jiřího Zimy.

Tato informační stránka o Zdeněk Čermák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Čermák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes