15
new stories - click to show

Zoa Česká

Related to

Ústecká zoologická zahrada získala za výběh pro tučňáky Bílého slona

16.July » ČRo Sever
Zrekonstruovaná expozice tučňáků brýlových v ústecké zoologické zahradě zaujala porotce soutěže Bílý slon natolik, že udělili této zoo první místo.

Chlebská Zoo získala cenu za nejlepší medvědinec

22.April » Nymburský deník
Expozice medvědů v Zoo Chleby vyhrála v anketě Bílý slon v kategorii Stavby. Soutěž vyhlašuje organizace Česká Zoo, která oceňuje nejvýznamnější odchovy a nejlepší stavby v zoologických zahradách sdružených v Unii českých a slovenských zoologickýc...

Bílý Slon 2019 zná své vítěze

20.April » Vivarista.sk
Do 26. ročníku soutěže o odchov roku a stavbu roku „BÍLÝ SLON“ v zoologických zahradách České a Slovenské republiky, kterých je celkem 20, se přihlásilo 14 institucí se 44 významnými odchovy a 5 stavbami. Pro tento 26. ročník, s ohledem na situaci...

Zoo Plzeň uspěla v soutěži Bílý slon se dvěma odchovy

20.April » Region Plzeň
Dva unikátní odchovy Zoo Plzeň z roku 2019 získaly významné ocenění Byla tak ohodnocena dlouholetá chovatelská práce ošetřovatelů těchto zvířat.

Expozice tučňáků brýlových získala Bílého slona

17.April » E-ÚSTÍ.CZ
Do 26. ročníku soutěže o odchov roku a stavbu roku Bílý slon v zoologických zahradách České a Slovenské republiky, kterých je celkem 20, se přihlásilo 14 institucí se 44 významnými odchovy a pěti stavbami. Soutěž vyhlásilo sdružení Česká ZOO spolu...

Pokřtí zázračnou opičku

9.May » Ahaonline.cz
Hop sem, hop tam, ale radši se ještě držet u mámy! Dva maličcí nezbedníci ze Zoo Chleby na Nymbursku, vzácné opičky langur duk, poutají největší pozornost snad všech návštěvníků zahrady. Jenže stále ještě nemají jméno!

Ústecká zoo zabodovala v soutěži Bílý slon

25.April » prvnizpravy.cz
Sdružení Česká zoo ve spolupráci s Unií českých a slovenských zoologických zahrad (UCSZOO) vyhlašuje již od roku 1994 soutěž o nejlepší odchov a stavbu (či přestavbu) v daném roce.

Tato informační stránka o Zoa Česká zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zoa Česká" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes