15
new stories - click to show

Rada ČRo

Related to

Sněmovna schválila letité výroční zprávy České televize i Českého rozhlasu

25.January » Lupa.cz
Poslanci dohnali dlouholetý skluz v projednávání výročních zpráv o činnosti a hospodaření médií veřejné služby. Nejstarší dokumenty popisovaly situaci v roce 2017.

Poslanci vyberou nové členy mediálních rad, veřejné slyšení bude 2. února

24.January » DigiZone.cz
V Radě Českého rozhlasu i v Radě České televize je jedno volné místo. Přihlásilo se méně kandidátů než obvykle, celkem osm lidí. Jeden zájemce kandiduje do obou rad zároveň.

Zemřel Pavel Hazuka – bývalý místostarosta města Jindřichův Hradec

23.January » Jindřichův Hradec
Jindřichohradecký rodák, bývalý ředitel Národní knihovny ČR, bývalý zastupitel a místostarosta města Jindřichův Hradec zemřel v neděli 22. ledna 2023, bylo mu 73 let.

Tenista se zálibou v Okamurovi a veslař Jandák. Nominace do mediálních rad se mají změnit

20.January » HlidaciPes.org
Mediální rady mají sloužit veřejnosti ke kontrole veřejnoprávních médií, v praxi však jednotlivé radní často nominují spolky s neprůhledným pozadím nebo příliš krátkou historií. Ty také nominaci „svého člověka“ do rady chápou jako šanci, jak svou vl…

Přehledně: Jaké změny chystá vláda v televizním zákoně?

19.January » DigiZone.cz
Větší počet televizních radních, jiný způsob jejich výběru a vyšší nároky na nominující organizace. To jsou v kostce hlavní změny, které by měly platit už od jara.

Tato informační stránka o Rada ČRo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rada ČRo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes