Martin Chládek

Vztahuje se k

Podivuhodné vztahy u sponzorů Miloše Zemana: miliardář a právníci u ruského konzulátu

26.ledna » Forum24
Spolek Přátelé Miloše Zemana z velké části financuje (ne)kampaň za zvolení Miloše Zemana. Figurují v něm jména jako Mynář, Nejedlý, Srp, Veleba, Galuška. Parta je to skutečně zajímavá a podivuhodní jsou i její sponzoři. Není tajemstvím, že spolek ...

​Internetový přepravce Zaslat.cz koupil konkurenta ChytrýBalík.cz

25.srpna » Dopravní noviny
25.8. – Brněnský internetový přepravce Zaslat.cz koupil dosavadního konkurenta ChytrýBalík.cz. Firma získala stoprocentní podíl. Obě strany se dohodly, že cenu nebudou komentovat. V tiskové zprávě to uvedl mediální zástupce Zaslat.cz Martin Chláde...

Zaslat.cz kupuje konkurenčního internetového přepravce ChytrýBalík.cz

23.srpna » Web4Trader
Brněnský internetový přepravce Zaslat.cz koupil dosavadního konkurenta ChytrýBalík.cz. Firma získala stoprocentní podíl. Obě strany se dohodly, že cenu nebudou komentovat.

Miliardář Komárek vytvoří investiční fond s technologickým gigantem Foxconn

23.února » info.cz
Skupina KKCG prohloubí spolupráci s technologickým gigantem Foxconn. Na jejich společné data-centrum naváže investiční fond ETIP. Ten bude v Evropě investovat do technologických společností.

Tato informační stránka o Martin Chládek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Chládek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes