15
new stories - click to show

Kateřina Chmelíčková

Related to

Lidé bez vlastní studny nesmějí stavět, potíže mají vyřešit obří vodojemy

29.May » iRegiony Impuls
Chcete stavět nový dům v atraktivních lokalitách Plzně, jako je zadní Doubravka, Újezd, Červený Hrádek nebo snad v Liticích? Pokud nemáte vlastní studnu, ze které budete odebírat vodu, máte smůlu. K veřejnému vodovodu se nepřipojíte.

Češi místo dovolených kupují bazény. Kvůli enormní poptávce si ale musí počkat

12.June » CNN Prima NEWS
Prodejci bazénů evidují letos největší poptávku za několik posledních let. Češi si je kupují místo dovolené kvůli koronavirové pandemii. Zvýšený zájem pociťují i vodárny.

Země se otevřela a... Mercedes skončil v pekle

11.September » Ahaonline.cz
Přišel k autu a neodjel. Jeho mercedes skončil v obří díře, nevycházel z ní však kouř a zápach síry. Obyvatele domů a motoristy v plzeňské čtvrti Doubravka potrápilo prasklé potrubí.

Havárie vody v Plzni: Podemletou silnicí se propadlo zaparkované auto!

10.September » Blesk.cz
Havárie vody v plzeňské čtvrti Doubravka potrápila nejen obyvatele okolních domů, ale i motoristy. Jedno z aut se dokonce propadlo podemletou vozovkou.

Prasklé potrubí nejvíce odnesl zaparkovaný Mercedes

10.September » Plzeň.cz
Po pondělní havárii vodovodního řadu v Partyzánské ulici se do úterního rána podařilo pracovníkům společnosti Vodárna Plzeň obnovit dodávky vody v celé oblasti. A to vedle domácností i v průmyslový…

Část plzeňské Doubravky zasáhla rozsáhlá havárie vodovodního řadu!

10.September » QAP.cz
Část plzeňské Doubravky se kvůli havárii vodovodního řadu v Partyzánské ulici dostala do problémů s dodávkou vody. Opravy budou pokračovat. Čtěte podrobnosti!

Tato informační stránka o Kateřina Chmelíčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Chmelíčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes