15
new stories - click to show

Petra Polívková

Related to

Pro brunety: Luxusní hnědá je trendy barva sezony. Vypadá přirozeně a vydrží vám klidně půl roku

25.March » Proženy.cz
Více přirozenosti, méně odbarvování. Díky tomu se vám vlasy odvděčí lepší kvalitou a vyšším leskem a vy budete nosit nejvíc trendy barvu sezony – expensive brunette. Stanete se toto jaro luxusní hnědovláskou?

Starosta Františkových Lázní odvolal ředitele městského muzea

Starosta Františkových Lázní odvolal Štěpána Karla Odstrčila, ředitele městského muzea. Za ředitele se postavili všichni zaměstnanci této městské organizace.

Vlasy dlouhé až do pasu: jak o ně pečovat, aby rostly a byly skutečně zdravé a pevné

7.January » Proženy.cz
Dlouhé a kvalitní vlasy jsou snem mnoha žen. Jak si je nechat narůst přinejmenším až do pasu? Něčeho se musíte vzdát, přidat na péči a občas je i zastřihnout. S našimi radami budete jako Locika cobydup.

Trvalá v roce 2021: Jak se dnes dělá, ničí vlasy a kdo by se jí měl rozhodně vyhnout?

5.November » Proženy.cz
Kudrlinky ve stylu osmdesátek? Trvalá ondulace zažila svůj největší boom už dávno, ale v různých obměnách se vrací a my se ptáme: Je to pořád takový zásah, nebo díky ní můžete bezpečně získat kýžený objem vlasů a nedbalé vlny?

Slavné krátkovlásky: Které dámy v poslední době radikálně zkrátily vlasy a jak jim to sluší?

26.January » Proženy.cz
Nebaví vás dlouhé vlasy ani mikádo? Zkuste to na krátko jako nedávno zpěvačka Demi Lovato, nebo se nechte inspirovat dalšími slavnými dámami. Ale než se rozhodnete, je tu pár pro a proti.

Letní kino Mu-Kni ve Františkových Lázních startuje další sezonu

25.June » iRegiony Impuls
V zahradě Městského muzea ve Františkových Lázních opět zahajuje provoz letní kino Mu-Kni. První návštěvníky přivítá společný projekt muzea a knihovny už tento pátek ve 21.30 hodin.

Jak si doma obarvit vlasy, když jsou kadeřnictví zavřená, a co rozhodně sami nezkoušejte?

18.March » Proženy.cz
Barvení vlasů doma je u většiny kadeřníků tabu. Přesto se měsíc co měsíc spousta žen uchyluje k domácímu barvení, ať už z důvodů úspor, nebo současně, kvůli karanténě a uzavřeným kadeřnictvím. Jaké zásady byste měly doma dodržovat, aby proces neskon…
Martin Kasal - Tiskový mluvčí
ODS - Politická strana
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Petra Polívková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Polívková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes