15
new stories - click to show

Emilie Clarke

Related to

Michael Shannon hraje senátora McCarthyho v režii Václava Marhoula

16.October » iDNES.cz
Nositel dvou oscarových nominací Michael Shannon si zahraje kontroverzního amerického senátora Josepha McCarthyho v životopisném snímku s názvem McCarthy, který v angličtině režíruje Václav Marhoul.

Poslední dopis od milence: Netflix proplétá lásku napříč časem

7.May » FandímeFilmu
Přítomnost, minulost, životní láska, síla romantiky, Shailene Woodley a Callum Turner v milostném traileru představují filmovou novinku.

Hra o trůny: Původní představitelka Daenerys prozradila, proč odešla hned po první epizodě

Nechybělo mnoho a místo Emilie Clarke bychom v roli Matky draků znali Tamzin Merchant. Donedávna však nebylo úplně jasné, proč ke změně v obsazení došlo.

Terminator: Brie Larson se dříve ucházela o roli v terminátořím filmu

6.July » Edna.cz
Oscarová herečka a představitelka Captain Marvel Brie Larson spustila vlastní kanál na YouTube a hned v prvním videu se svěřila, že se ucházela o role v sériích Star Wars , Hunger Games a Terminator . V Genisys si měla střihnout Sarah namísto Emilie…

Bluray recenze: Vánoční romantická komedie Last Christmas překypuje bonusy

18.May » filmserver.cz
Film Last Christmas s Emilií Clarke, Henrym Goldingem a Emmou Thompson vychází na DVD i na Blu-Ray, přičemž oba nosiče jsou nadité bonusovými materiály k prasknutí.

Last Christmas: Recenze...

30.November » MovieZone.cz
Na první pohled to zní jako úkol z Partičky – vytvoř film na motivy písničky Last Christmas od George Michaela. Jednoduché zadání, které může vést prakticky k jakémukoli výsledku. Jenže v tomto případě si scénář vzala na starosti Emma Thompson a s p…

RECENZE: Další britská vánoční klasika to nebude. Last Christmas táhne geniální komička Emilia Clarke

29.November » G.cz
Svátky bez Lásky nebeské, to by snad ani nebyly ty pravé Vánoce. Britské romantické komedie měly vždycky něco do sebe a nejlíp fungují právě na pozadí sváteční atmosféry. Novým přírůstkem do tohoto šuplíčku je snímek Last Christmas, další klasika z …

Trailer: Hvězda Hry o trůny v romantické komedii

19.August » Kinobox.cz
Po prvních obrázcích z romantické komedie Last Christmas je tu i první trailer. I díky němu se nám konečně podaří pochopit, proč hlavní hrdinka filmu v podání Emilie Clarke tolik nesnáší Vánoce.

Trailer: Emilia Clarke najde o Vánocích lásku

17.August » Kinobox.cz
Po prvních obrázcích z romantické komedie Last Christmas je tu i první trailer. I díky němu se nám konečně podaří pochopit, proč hlavní hrdinka filmu v podání Emilie Clarke tolik nesnáší Vánoce.

Last Christmas: Trailer...

15.August » MovieZone.cz
Jsem z toho trochu rozpolcený. Docela mě baví obsazení v čele s Emilií Clarke, jíž tyhle střelené holky jdou docela od ruky a přijde mi v té herecké pozici mnohem uvěřitelnější než hrůzu vzbuzující Daenerys. Nemluvě o Henrym Gouldingovi, který už v …

Líbí se vám hollywoodská hvězda Scarlett Johansson? Naučte se triky, které při líčení používá

13.June » Proženy.cz
Na premiéře filmu Avengers: Endgame (2019) na sebe strhla všechnu pozornost. Make-up Scarlett Johansson byl dokonalý, a tak jsme se ho rozhodli napodobit v beauty tutoriálu. Dnes vám ho ukáže vizážistka Daniela Kremláčková.
Ellen Page - Kanadská herečka
Gwen Stefani - Americká zpěvačka
Mila Kunis - Americká herečka ukrajinského původu

Tato informační stránka o Emilie Clarke zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Emilie Clarke" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes