15
new stories - click to show

Jakub Davidík

Related to

Třiadvacítky premiérově v Brně

25.August » Atletika.cz
O nadcházejícím víkendu proběhne v jihomoravské metropoli mistrovství České republiky mužů a žen do 23 let. Na startu bude hned několik atletů a atletek, kteří nás reprezentovali na nedávném evropském šampionátu v Mnichově.

Tým U23 druhý na mezistátku

5.August » Atletika.cz
Mezistátní utkání družstev mladších 23 let v Györu ovládli Poláci před českou reprezentací a domácími Maďary. K vidění byla řada kvalitních výkonů, několik našich atletů si veze domů osobní rekordy či sezónní maxima.

Na závěr rekordního EYOFu stříbro

30.July » Atletika.cz
V Banské Bystrici na Slovensku v sobotu dopoledne skončil atletický program při 16. ročníku Evropského olympijského festivalu mládeže. Jedenáctou medaili, tentokrát stříbrnou vybojoval ve stýplu Jan Škarban, těsně unikly stupně oběma štafetám. I tak…

Bárta zvítězil v Manchesteru

3.June » Atletika.cz
Čtyři čeští atleti se v průběhu pátečního večer představili na mítincích World Athletics Continental Tour. Diskař Marek Bárta vyhrál stříbrný závod v Manchesteru. Filip Sasínek v Bydhošti vylepšil na patnáctistovce letošní nejlepší český výkon.

Mílař Sasínek doběhl v nejlepším čase sezony v Bydhošti pátý

3.June » ČT24
Memoriálem Ireny Szewińské na stadionu v polské Bydhošti pokračoval seriál atletických mítinků World Athletics Continental Tour kategorie Gold. Z dvojice českých závodníků si lépe vedl mílař Filip Sasínek, který doběhl pátý. Jakub Davidík skončil na…

Pětice Čechů v Dessau

25.May » Atletika.cz
Hned několik českých reprezentantů se vydalo na mítink do německého Dessau. Jakub Vadlejch a Helena Jiranová obsadili třetí příčku. Filip Sasínek, Jakub Davidík a Nikola Bendová vylepšili letošní nejlepší české výkony.

Odchod Davidíka ze Stříbra

1.December » Stříbro
Stříbro.cz aktuálně - Ubytování ve Stříbře, kino, akce, muzeum a další aktuální informace - Vše komplet jen zde

Mistrovským přespolním běhům vládli Plzeňané. Hrochová titul obhájila

30.November » iDNES.cz
Některé úseky trati pokrýval sníh, jiné zase nepříjemné bahno. Republikový šampionát v přespolním běhu nepřipravil závodníkům jednoduché podmínky, o to víc si však musejí ti nejlepší vážit svých titulů. Pro oddíl AK Škoda Plzeň získali zlata v dospě…

Suverénní premiéra Kováře i obhajoba Hrochové

27.November » Atletika.cz
Na náročné trati terénem i profilem ve Valašském Meziříčí se rozdělovaly mistrovské pocty v přespolním běhu. Mezi ženami zvítězila stejně jako před rokem Tereza Hrochová, mužům-vytrvalcům kraloval loňský vicemistr Jáchym Kovář, oba naprosto přesvědč…

Host: Jakub Davidík, atlet

8.October » ČRo 2 - Praha
Jaké je to vyrůstat s nálepkou největšího talentu české atletiky? Co mu běží hlavou, když zlepšuje desítky let staré české rekordy? Moderuje Jaroslav Sedláček.

MistrovstvĂ­ ÄŚeskĂ© republiky mužů a Ĺľen do 22let v atletice a Velká cena TáboraÂ

4.October » Stříbro
Stříbro.cz aktuálně - Ubytování ve Stříbře, kino, akce, muzeum a další aktuální informace - Vše komplet jen zde

MistrovstvĂ­ ÄŚeskĂ© republiky mužů a Ĺľen do 22let v atletice a Velká cena TáboraÂ

8.September » Stříbro
Stříbro.cz aktuálně - Ubytování ve Stříbře, kino, akce, muzeum a další aktuální informace - Vše komplet jen zde

Tato informační stránka o Jakub Davidík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Davidík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes