15
new stories - click to show

Cameron Diaz Americká herečka

Related to


Stories

Někdo je naklonoval? Sledujte 9 párů celebrit, které si jsou neskutečně podobné!

17:04 » Óčko.tv
Také se vám stává, že se ráno vzbudíte a nic se vám nechce? Natož pak vylézat z postele, oblíkat se a jít do práce? A umíte si představit, jaké by to bylo poslat tam místo sebe své druhé já? Tyhle celebrity by to mohly z fleku udělat. Sledujte 9 d...

Sestra Lady Gaga působí vedle slavné zpěvačky jako nevýrazná puťka. Odlišněji už snad vypadat nemůžou

15.November » OnlyU
Možná jste neměli ani tušení, že fenomenální zpěvačka a hvězda filmu Zrodila se hvězda Lady Gaga má sestru. Ta se sice drží v pozadí, ale její kariéru sleduje velmi pečlivě a tu a tam se s ní objeví i na nějaké společenské akci.

FOTO: Dvojníci slavných fotbalistů – Sylvester Stallone i Cameron Diaz

15.November » SportRevue.cz
Každý člověk na světě má prý svého dvojníka. Údajně dokonce dvojníka, který je všeobecně známý. A když každý, tak samozřejmě také fotbalisté.

Syn Liv Tyler je blonďatý dlouhán, co podědil maminčiny elfí uši

15.November » OnlyU
Třiačtyřicetiletá americká herečka Liv Tyler vypadá stále jako holčička, a přitom je to maminka na plný úvazek. Velkou rodinu si ale vždy přála a svému synovi Milovi, kterého má z prvního manželství, dopřála stejný luxus, jaký měla v dětství ona. ...

Hollywoodská herečka: Pletky se satanistou ji měly vrátit na vrchol. Poslední večer s ním se jí však stal osudným

14.November » OnlyU
Jayne Mansfield byla známá především několika filmovými rolemi, za které byla mnohokrát oceněna. Stala se ale také tváří pánského časopisu. O tom, jaké vztahy měla se svými partnery, psala ve své době různá média. Málokdo ale tuší, že Jayne Mansfi...

Ženatý se závazky: Al Bunda pěkně zestárl a zakulatil se. Jeho pleš zdobí už jen řídké chomáčky vlasů

14.November » OnlyU
Ženatý se závazky patří mezi nejpopulárnější sitcomy. Al Bundu si v něm zahrál člověk, jenž začal svou hereckou dráhu u filmu a pořád je aktivní. Jak dnes vypadá a jak moc se změnil?

Dcera Whoopi Goldberg je už babičkou, přesto strčí do kapsy kdejakou třicítku. Matce ale příliš podobná není

14.November » OnlyU
Kontroverzní herečka s drogovou minulostí Whoopi Goldberg si dokázala dojít pro jedno z nejvýznamnějších ocenění pod vlivem, ale také vychovat dceru Alex, která se stala její největší prioritou. Jak spolu dnes vycházejí?

Zubožená žena žila 25 let ve vlastní špíně v místnosti bez denního světla. Musela prožívat neskutečná muka

13.November » OnlyU
Dvacet pět let neviděla denní světlo. Žila v místnosti se zavřenými okenicemi ve vlastní špíně, aniž by jí kdokoliv pomohl. Naštěstí ale mohla křičet. Po dlouhé době v zajetí ji v roce 1901 vysvobodili policisté, kteří dostali anonymní tip.

Sarah Connor z Terminátora shodila svou hustou hřívu. Po 36 letech vypadá jako posedlá démony

13.November » OnlyU
Od prvního dílu Terminátora uplynulo už třicet šest let. Za tu dobu se stihlo natočit několik pokračování a hlavní hrdinové se neskutečně změnili. Linda Hamilton, která se do paměti zapsala jako Sarah Connor, samozřejmě také.

Simona (43): Bývalý manžel mě má v hrsti. Pokud se nepodvolím jeho požadavkům, sebere mi obě děti

13.November » OnlyU
Už několik týdnů žije Simona ve strachu. Řeší neshody s bývalým manželem a bojí se, že ji připraví o děti. Je tu totiž jedna věc, kvůli které ji exmanžel drží v hrsti a vyhrožuje jí, že pokud se nepodvolí tomu, co po ní žádá, využije toho.

Cameron Diaz byste před 21 lety nepoznali. Na ulici byste ji přešli bez mrknutí oka

13.November » OnlyU
Cameron Diaz už sice hereckou kariéru v podstatě pověsila na hřebík a věnuje se rodině a podnikání, pořád ale platí za jednu z ikonických hereček Hollywoodu. Jak ale tato kráska, která už přesáhla čtyřicítku, vypadala zamlada? Změnila se hodně?

Měl to být sexy taneček v bikinách pro manžela, ale po zhlédnutí záznamu změnila herečka na své dovednosti názor

11.November » Super.cz
Herečka Sophie Monk (40) , kterou si můžete pamatovat z komediálního snímku Děsnej biják, přidala na svůj instagramový profil pěkně odhalené video.
Cameron Diaz - Americká herečka
Kirk Jones - Anglický filmový režisér a scenárista

Tato informační stránka o Cameron Diaz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Cameron Diaz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes