Martin Donutil

Related to

Četníci se vrací na místo činu!

30.September » Výletník.cz
Martin Donutil, Robert Hájek, Pavel Zedníček, Karel Dobrý, Robert Jašków, Pavla Tomicová či Vica Ker... Celý článek

Chyby v seriálu Četníci z Luhačovic: Všimněte si vykukujícího asfaltu i slepé vlakové stanice

13.September » Lifee.cz
Děj seriálu zavede diváky do roku 1919, kdy dva mladí četníci po ukončení školy přijíždějí na své první působiště. Čeká je opuštěná četnická stanice v lázeňském městě na jihu Moravy. Jakých dobových nepřesností se filmaři při natáčení dopustili?

Romeo a Julie: příběh o lásce zastiňují rozpaky

9.August » Kulturio.cz
Městská divadla pražská mají za sebou první sezonu s novým uměleckým vedením, kterou zakončila premiéra Shakespearovy nejslavnější tragédie Romeo a Julie. The post Romeo a Julie: příběh o lásce zastiňují rozpaky appeared first on Kulturio.cz .

Hodnocení uživatelů: Amerika (Divadlo Husa na provázku) - 90 % [TomD]

29.June » i-divadlo.cz
Citlivě provedený Kafka, velmi nápaditá scéna, skvělý výkon Martina Donutila a zpěv Simony Zmrzlé. Škoda natáhnutého konce.

RECENZE: Romeo a Julie s Piškulou a Marečkovou cílí na mladé. Úspěšně

15.June » iDNES.cz
Beatbox, stand-up, graffiti, streetart, taneční párty. Záplavou moderních prvků opentlil Michal Dočekal svou režii shakespearovské klasiky. Aktuální inscenace Romea a Julie, poslední premiéra sezony v pražském Divadle ABC, jasně a srozumitelně cíl...

Hodnocení uživatelů: Andělé v Americe (Městská divadla pražská) - 80 % [Rightak]

26.April » i-divadlo.cz
Přestože hra trvá přes 4 hodiny, navštívil jsem předtím i lektorský úvod, což každému doporučuji, aby se lépe ve hře orientoval. Herecké výkony jsou kvalitní až na Martina Donutila jehož výkon byl umělý. Hru táhne Tomáš Havlínek s Viktorem Dvořáke...

Aby mužům nezáleželo jen na ženském těle. Donutila zkusí převychovat

29.March » iDNES.cz
Stručné dějiny Hnutí zní název posledního románu Petry Hůlové. Nyní se dočká dramatizace na půdě pražského Divadla Komedie. Česko-německý tvůrčí tým ji zde uvede s Martinem Donutilem v jedné z rolí. Vedle Prahy se bude hrát i v Německu. Další člán...

Olomoučtí detektivové od Nejsvětější Trojice se vracejí. S novými díly

FOTOGALERIE / Ze zoologické zahrady v Olomouci záhadně zmizeli tři medvědi a co hůře, při nočním přepadení zemřel vrátný.

Martin Donutil pátrá na Hané v nové detektivce

20.February » Olomoucký deník
FOTOGALERIE / První díl nové filmové minisérie Případy pro Jáchyma Semiše, natáčený na Hané představili v úterý jeho tvůrci v Premiere Cinemas v Olomouci.

OBRAZEM: Martin Donutil pátrá na Hané v nové detektivce. Podívejte se

20.February » Kultura Deník.cz
První díl nové filmové minisérie Případy pro Jáchyma Semiše, natáčený na Hané představili v úterý jeho tvůrci v Premiere Cinemas v Olomouci.

Hodnocení uživatelů: Andělé v Americe (Městská divadla pražská) - 10 % [Tomáš Molík]

17.February » i-divadlo.cz
Seriál byl nádherný, ale toto představení je jen hrůza a utrpení, jedním slovem pro mě strašné... Režijně naprosto roztříštěné, rozvleklé,ve druhé půli stále čekáte, kdy už bude konec a pak ještě přestávka a další nuda a nuda. Jediné co mě drželo ...

Tato informační stránka o Martin Donutil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Donutil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes