15
new stories - click to show

Ivan Drbohlav

Related to

Jurij Felštinský: V.Internacionála : Případová studie hádanky jménem Miloš Zeman VI

24.April » blog.idnes.cz
Investigativní studie Jurije Felštinského exkluzivně napsaná pro gordonua.com 1.5.2020, do češtiny přeložená na žádost autora Andreou Kostlánovou, část 6 Nekalé financování Zemana a jeho strany.

Byli jako dvojčata, a přece jiní. Zachrání Babiš byznys dávného přítele?

4.June » Seznam Zprávy
Poradci finalizuji materiál ohledně státní pomoci aerolinkám Smartwings. Ať doporučí jakoukoliv, premiér Babiš bude řešit střet zájmů. Se spolumajitelem firmy Jiřím Šimáněm jej pojí nejen dlouholeté vztahy, ale i podobna kariéra.

Jana Moravová končí po 26 letech v Mountfieldu, Drbohlav se opět hlásí jako majitel

1.November » Forbes
Číslo 82 v našem letošním žebříčku 125 nejvlivnějších žen Česka – Jana Moravová – opouští post generální ředitelky největšího českého prodejce zahradní techniky Mountfield, kterou zastávala poslední tři roky. Svou funkci ukončila s platností od za...

Soukromý: V Mountfieldu končí generální ředitelka Jana Moravová. Ve firmě byla 26 let

20.June » Motejlek.com
Mountfield se v posledních letech proslavil vymyšleným vstupem na burzu, vymyšleným prodejem majority schránkové firmě v Honkongu a v neposlední řadě razií u stále většinového vlastníka Ivana Drbohlava. Odchod ředitelky a akcionářky Moravové je al...
Přemek Podlaha - Televizní moderátor
Kateřina Böhmová - Policejní mluvčí

Tato informační stránka o Ivan Drbohlav zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Drbohlav" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes