15
new stories - click to show

Milan Dvořáček

Related to

Půl století s Kunovjanem - IV. díl

9.September » idobryden.cz
Předchozí díl seriálu DOBRÉHO DNE o Kunovjanu uzavřela slova Davida Pavlíčka, že odcházení nikdy není lehké, ale je potřebné.

V JESENÍKU SE POPRVÉ V HISTORII POJEDE ČASOVKA PRESTIŽNÍHO ZÁVODU MÍRU U23

10.July » Jeseník
Světová cyklistická špička míří do Jeseníků. Na prestižním Závodu míru U23 Grand Prix Jeseníky, který se uskuteční od 3. do 6. září, se očekává účast dvaceti nejlepších reprezentačních týmů do 23 let z Evropy i zámoří. Úvodní prolog, časovka, se v...

Novému šampionovi stačilo na zdolání ledopádu ve Víru necelých 12 sekund

18.February » iRegiony Impuls
Hodně rušno bylo v sobotu na ledové stěně ve Víru na Bystřicku. Tradiční závod v lezení na rychlost Vírský cepín byl letos zároveň mistrovstvím republiky.

Nejrychleji lezou na ledových skalách v Česku Dvořáček a Loužecká

18.February » ČT24
Ani aprílové počasí nezabránilo tomu, aby se na ledové stěně ve Víru uskutečnilo Mistrovství České republiky v ledolezení na rychlost. Českými šampiony se stali Milan Dvořáček a Aneta Loužecká.

Ve Víru závodili lezci v ledu, nejlepší byl na skále za 12 vteřin

16.February » ČeskéNoviny.cz
Vír (Žďársko) - Na ledové stěně ve Víru na Žďársku v sobotu závodilo 22 mužů a šest žen vybavených mačkami a cepíny v lezení na rychlost. Nejrychlejší Milan Dvořáček překonal...

Tato informační stránka o Milan Dvořáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Dvořáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes