15
new stories - click to show

Michal Dvořák

Related to

ROZHOVOR | Lucie: Trumpety nebo Černí andělé dostávají se symfoňákem neskutečný koule

2.May » iREPORT.cz
Lucie má letos nabitý rok. Ještě do léta vydá obsáhlou fotoknihu mapující 35 let kariéry kapely a současně i symfonické album, které bude pozvánkou na podzimní koncertní šňůru. Plány skupiny i své názory na současnou...

Unikátní iMUCHA Show míří na EXPO Dubaj

28.April » Pražský patriot
Velkolepá mezinárodní multimediální iMUCHA Show se na jaře roku 2022 stane součástí českého pavilonu na EXPO v Dubaji. Zařazení show do výběru exkluzivních prezentací toho nejlepšího z jednotlivých zemí v rámci prestižní a nejvýznamnější kosmopoli...

Multimediální show iMucha bude na EXPO v Dubaji

27.April » Seznam Zprávy
Multimediální show na motivy díla i života malíře Alfonse Muchy se podruhé kvůli pandemii posouvá. Premiéru by měla mít namísto letošního května až 16. února 2022 v O2 Universum.

Muž z Novojičínska ukradl v práci 117 tisíc, aby uhradil dluhy

Z přečinů krádeže obvinil v těchto dnech policejní komisař oddělení hospodářské kriminality Nový Jičín třicetiletého muže z Novojičínska.

Multimediální show iMucha bude na EXPO v Dubaji

27.April » ČeskéNoviny.cz
Praha - Multimediální show na motivy díla i života malíře Alfonse Muchy se podruhé kvůli pandemii posouvá. Premiéru by měla mít namísto letošního května až 16. února 2022 v O2 Universum....

Žamberk: Zachránce dětí ze Zámeckého rybníku převzal ocenění

Určitě si vzpomenete na dramatické chvíle ze záchrany tří dětí, pod kterými se 4. března v odpoledních hodinách probořil led v Zámeckém rybníku v Žamberku.

Zachránce popsal boj o život dětí ze Žamberka: Ke klukům pod hladinou jsem se plazil

13.April » CNN Prima NEWS
Zachránce tří chlapců, pod nimiž se v březnu na rybníku v Žamberku prolomil led, byl za svou obětavost oceněn medailí hasičů Pardubického kraje a finanční odměnou. „Myslím, že jsem se zachoval tak, jak by se zachoval každý,“ uvedl Michal Dvořák, k...

Hrdina naší doby. Zachránil chlapce na rybníku v Žamberku, dostal medaili

13.April » Orlický deník
/FOTOGALERIE/ Před více než měsícem otřásla Žamberkem nešťastná událost. Pod třemi chlapci se probořil led u Zámeckého parku. Jeden z nich nepřežil. Muž, který se tehdy jako první ujal záchrany chlapců pod ledem, dostal ocenění od starosty města i...

Bez větve bych do vody nešel, vylíčil zachránce dětí pod ledem

13.April » iDNES.cz
Hasiči ocenili Michala Dvořáka, který 4. března zachraňoval tři děti, které vstoupily na led Zámeckého rybníka v Žamberku a zamrzlá vodní hladina se pod nimi propadla.

Tonoucí chlapce v Žamberku držel nad vodou: Michal popsal boj o životy topících se dětí

13.April » Blesk.cz
Nejen hasiči, záchranáři a policisté. Ale i Michal Dvořák, profesí kapitán lodi, pomáhal zachránit děti tonoucí v rybníku v Žamberku. Za svůj hrdinský čin, kdy nasadil svůj život pro záchranu jiného, dostal medaili. A popsal i dramatickou záchranu.

Zachránce dětí ze Zámeckého rybníku v Žamberku byl dnes oceněn

12.April » Žamberk
Určitě si vzpomenete na dramatické chvíle ze záchrany tří dětí, pod kterými se 4. března v odpoledních hodinách probořil led v Zámeckém rybníku v Žamberku.

Zachránce dětí ze Zámeckého rybníku v Žamberku byl oceněn

12.April » Požáry.cz
Určitě si vzpomenete na dramatické chvíle ze záchrany tří dětí, pod kterými se 4. března v odpoledních hodinách probořil led v Zámeckém rybníku v Žamberku.

Tato informační stránka o Michal Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes