15
new stories - click to show

Tomáš Dvořák

Related to

Pardubické Dynamo odhalilo posily. Nejvíce emocí vyvolal návrat Radila

30.June » Deník.cz
Počasí vybízí spíše k vodě. Fanoušci pardubického hokeje ale dali přednost stínu enteria areny. V multifunkční hale se totiž konala akce, na které Dynamo poprvé veřejnosti představilo nové posily. Oproti původnímu plánu jich není sedm ale šest, prot…

Podmínky českého vzdělávání se zlepšují. Škola však třetinu dětí vůbec nebaví

30.June » Deník.cz
Statistici zveřejnili výsledky šetření, v němž zjišťovali kvalitu života dětí v Česku. Z výsledků mimo jiné vyplynulo, že mají skutečně skvělé podmínky pro vlastní vzdělávání. Problém ale je, že skoro třetina z nich do školy chodí jen s nechutí a že…

První souboj svedla budějovická Slavia s Bleskem Klikov, podívejte se

Ke známému klubu patří i restaurace pár kroků od Malše. V jejím hovorovém názvu se odráží jeden z minulých oficiálních názvů klubu. Podívejte se na fotogalerii z klubového archivu, jestli najdete známé tváře.

Golfistka Kousková v Berouně zářila na hřišti i mimo něj

28.June » Golf Digest
DOMÁCÍ > Čerstvá profesionálka Sára Kousková nejprve zazářila se svým dílem na unikátní dražbě, následně se při svém prvním turnaji LET v roli profesionálky radovala ze skvělého 13. místa na Tipsport Czech Ladies Open.

Strongman Praha 2022 - reportáž a fotografie

28.June » Ronnie's World
30 opakování na Car Deadlift? Jak si strongmani poradili s disciplínami, které nešetřily jejich kardio? Více než 100 fotografií!

Pardubice vytasily posily: Víme, že titul se koupit nedá. Ještě chtějí centra

21.June » iSport.cz
Když se máte čím pochlubit, není na škodu se předvést. Pardubice svým fans vystavily kompletní bandu šesti posil. Hezky najednou, veřejně. Tady je máte! Původně to byla sedmička, ale Lukáš Sedlák podepsal smlouvu s Coloradem. „Třeba jsme ještě nesko…

Sedmička pardubických posil se představí příští týden fanouškům

13.June » iDNES.cz
Sedmička nových jmen na soupisce hokejového Dynama zazněla už začátkem května. V příštím týdnu však dostanou fanoušci možnost přivítat své nové hrdiny osobně.

Desetibojařská senzace: Šebrle cepuje svůj „klon“. Kopecký sní o olympiádě

7.June » iSport.cz
Hlavní zprávy: Je tu start nové éry českého desetiboje. Čtyřiadvacetiletý Ondřej Kopecký po osmi měsících trenérské spolupráce s bývalým světovým rekordmanem Romanem Šebrlem zapsal na mistrovství republiky 8310 bodů. Je to elitní výkon, letos devátý…

Tomáš Dvořák: v každém z nás se má něco dít

2.June » Zlin.cz
Máte ve Zlíně své oblíbené místečko? Srdcovku? Lorencova ulice, tam jsem vlastně pořád doma, bydlí tam rodiče, to se nemění. Jste ovšem pryč hezkou řádku let, z těch padesáti více než dvě třetiny.

Atletika není, co bývala, stýská si Dvořák. Z desetibojaře se stal zahradník

1.June » Aktuálně.cz
V květnu oslavil 50. narozeniny a už třetím rokem žije mimo sportovní prostředí. Bývalý atlet Tomáš Dvořák v podcastu projektu Bez frází.

V Prague City Golf se tento týden uskuteční Amundi Czech Ladies Challenge, hlavní hvězdou navrátivší Kousková

1.June » Golf Digest
DOMÁCÍ > V úterý 31.5. proběhla v sídle Amundi ČR v Praze tisková konference k ženskému profesionálnímu turnaji Amundi Czech Ladies Challenge, který bude probíhat do 3. do 5. června v Prague City Golf na Zbraslavi.

Filmový festival finišuje. Karel Heřmánek převezme Zlatý střevíček

Slavnostním galavečerem, na němž obdrží cenu Zlatý střevíček známý herec a divadelník Karel Heřmánek, vyvrcholí letošní zlínský filmový festival. Návštěvníci tak mají ve středu poslední možnost zhlédnout zajímavé filmy nebo se pobavit v zónách s dop…
Tomáš Zohorna - Český lední hokejista

Tato informační stránka o Tomáš Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes