15
new stories - click to show

Kristýna Dvořáková

Related to

Tvrdě makáš a málo jíš? Relativní energetická nedostatečnost a její dopady na zdraví

3.June » Aktin
Sport je bezpochyby skvělá věc. Pokud ho ale nebudeme kompenzovat dostatečným množstvím energie přijaté ve stravě, zaděláváme si na problém. Co je RED-S a jak může poškodit naše zdraví? Na vše odpoví nový článek.

Více energie, produktivnější den a lepší sex. Co dalšího vám cvičení přinese?

16.May » Aktin
Výhody pravidelného cvičení nezahrnují jen sexy tělo a ohromné svaly. Co všechno cvičením získáme a proč bychom se měli sportu věnovat ideální každý den?

8 mýtů o zdravém hubnutí. Kterým z nich stále věříte?

15.May » Aktin
Žádné ovoce ani sacharidy po 18. hodině, při hubnutí se přece musí hladovět a jíst každé dvě hodiny, aby se nezpomalil metabolismus. Jakým dalším mýtům možná věříte a berou vám svobodu v životě?

7 nejčastějších běžeckých výmluv: jak je překonat?

10.May » Aktin
Přestože je běh velmi oblíbeným a rozšířeným sportem, přinutit se k tréninku může být někdy oříšek. V dnešním článku najdeš 7 obvyklých běžeckých výmluv a návod, jak s nimi účinně zatočit.

6 mýtů o light mléčných výrobcích

2.May » Aktin
Jako light mléčné výrobky označujeme takové produkty, které mají vůči klasické alternativě snížené množství tuku alespoň o 30 %. I přesto, že se s těmito potravinami setkáváme v regálech supermarketů dennodenně, stále kolem nich panuje spousta mýt...

7 věcí, které byste měli přestat dělat, když chcete zhubnout

26.April » Aktin
Hubnutí je běh na dlouhou trať a na cestě za lepším tělem se často musíme vzdát některých nevhodných návyků, které brzdí náš pokrok. V dnešním článku článku vám jich představíme hned 7.

Kdy jíst naposledy před spaním a co?

20.April » Aktin
Večerní jedení je velmi kontroverzním tématem, které je stále zahaleno mnoha otazníky. Skutečně se jídlo večer ukládá do tuků, nebo vám může naopak pomoci? A jak dlouho před spaním tedy ideálně jíst? Vše se dozvíte v novém článku.

3 jednoduché kroky, díky kterým si vytvoříte nové návyky a dosáhnete svých cílů

14.April » Aktin
Každý z nás má bezpochyby stanoveny cíle, kterých by jednou rád dosáhl. Mohou nám k nim pomoci nové zvyky. Jak je ale snadno zakomponovat do svého života?

5 bylin, které pozitivně ovlivňují menstruační cyklus

13.April » Aktin
Menstruace občas dokáže pěkně znepříjemnit život – v novém článku proto najdeš 5 bylin, které mají na menstruační cyklus pozitivní vliv a pomohou ti ulevit od nepřijených příznaků PMS.

5 zajímavostí o menstruaci, které by měla vědět každá žena

30.March » Aktin
Jednou do měsíce zkrátka přichází období, kdy je všechno tak nějak náročnější. Co se vlastně ve vašem těle během menstruace děje, jaký význam mohou mít projevy premenstruačního syndromu, co během menstruace jíst a jak cvičit?

6 mýtů o hormonální antikoncepci: opravdu způsobuje neplodnost a přibírání na hmotnosti?

25.March » Aktin
Přestože je dnes hormonální antikoncepce hojně užívanou formou ochrany před početím, koluje o ní stále spousta mýtu. Pojďme si je proto dnes uvést na pravou míru.

Jak pečovat o své duševní zdraví? Vsaďte na psychoterapii

4.March » Aktin
Dnešní doba je plná stresu a nejistoty - není proto divu, že nám naše problémy občas prostě přerostou přes hlavu. Existuje ale účinná pomoc. Co je psychoterapie a jaké jsou její výhody, zjistíte v novém článku.

Tato informační stránka o Kristýna Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kristýna Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes