Šárka Dvořáková

Vztahuje se k

V republikových turnajích se skvěle prezentovali šipkaři Dvořáková a Ulrich

27.září » Novinky.cz
Poslední letošní republiková Grand Prix Unie šipkových organizací se o víkendu odehrála v Králíkách u Nového Bydžova. Program nabízel tradičně individuální turnaje v různých kategoriích.

Premiérové prvenství v TOP Masteru pro šipkaře Rezka

19.září » Novinky.cz
V sobotu 15. září si to ke čtvrtému královéhradeckému Masteru sezóny 2018 šipkaři namířili do Jaroměře. Přesněji do Josefova, kde na ně v tamním sále Důstojnické besedy čekala dvacítka terčů a program překypující soutěžemi různého rázu.

Šipkař Drtil dostál svému příjmení, po jedenácti letech máme mistra Evropy!

22.června » Trutnovinky
Tím nejvýraznějším byl Pavel Drtil z Mladých Buků, hráč trutnovského týmu 40+, který se stal mistrem Evropy v nejprestižnější individuální mužské kategorii ve hře 501! Pětačtyřicetiletý šipkař, který se v lednu 2014 objevil na titulce magazínu Tru...

Cítovské oslavy přinesly zábavu i medaile oceněným občanům

10.června » Mělnický deník
Cítov /FOTOGALERIE/ - V pátek proběhly oslavy 120. výročí založení místní základní školy a v sobotu 9. června se cítovští sešli na místním hřišti, aby si slavnostně připomněli 750. výročí založení obce.

Moderní kostel v Libiši rozbouřil vášnivé debaty

8.června » Mělnický deník
Libiš – Moderní Kostel nejsvětější Trojice a Kardinála Berana s pastoračním střediskem, který chce vybudovat církev v historické části Libiše, názorově rozdělil nejen místní, ale i nejbližší okolí.

Rodiče protestují proti odvolání ředitelky kojetické školy

30.května » Mělnický deník
Kojetice – Rodiče žáků základní a mateřské školy v Kojeticích řeší odvolání současné ředitelky Pavlíny Komeštíkové.

Pražské geotechnické dny 2018

Již tradiční Pražské geotechnické dny proběhnou letos mimořádně ve dvou dnech. Ve čtvrtek 17.5. Vás zveme na přednášku "Landfills I have known: the Good, the Bad & the Ugly" na PřF UK, Albertov 6, v pondělí 21.5. pak na 26. Prague Geotechnical Lec...

V Plzni otevřeli jedinečnou školu. Děti s autismem provede od školky až k odbornému vzdělání

10.ledna » Seznam Zprávy
Ojedinělé zařízení, které dnes po rekonstrukci otevřeli v Plzni, je určené dětem s autistickými poruchami a mentálním postižením. Na jednom místě se nachází mateřská školka, základní a odborná škola. Což dětem s autismem, které obtížně snášejí změ...

Kam můžete ve čtvrtek za zábavou na Českokrumlovsku

Českokrumlovsko - Potěšit na duši se můžete na vystoupení českokrumlovské zušky a na divadelním představení ve Frymburku, kde začínají Frymburské slavnosti.

Lékaři: Nový ministr zdravotnictví bude mít na změny málo času

13.listopadu » MedNews
Praha 12. listopadu (ČTK) - Nový ministr zdravotnictví, kterým se má stát ředitel Fakultní nemocnice Motol Miloslav Ludvík (ČSSD), bude mít podle některých lékařů poměrně málo času na prosazení zásadních změn. Shodli se na tom delegáti sjezdu Česk...

V porodnici se sešlo pět generací. Malou Angelinu viděl i 92 letý prapradědeček

21.března » Ústecký deník
Ústí nad Labem - Silné rodinné zázemí má Angelina Traista, která se minulý čtvrtek narodila mamince Kateřině Přenosilové.

Tato informační stránka o Šárka Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šárka Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes