15
new stories - click to show

Brian En

Related to

Preview: SXSW 2021

15.March » Full Moon Zine
Tipy z programu tradiční austinské akce, která je sice technicky showcase, ale v mnohém spíše oslavou hudby než byznysu.

Sedmé nebe s Pavlem Klusákem: Hudba pro designéry

26.November » ČRo
Zazní skladby Briana Ena, kvarteta kornetisty Roba Mazurka a bubeníka Chada Taylora Chicago Underground, průkopníka ambientu v Japonsku Hiroshi Yoshimury a dalších.

Trápí vás nespavost? Vědci tvrdí, že poslech té správné hudby vám může pomoci

17.June » Student-point.cz
Beztak tento článek čtete, protože nemůžete spát. Příspěvek Trápí vás nespavost? Vědci tvrdí, že poslech té správné hudby vám může pomoci pochází z StudentPoint.cz

Lankum - Folk s étosem punkových proletářů

Nic vás nepřipraví na první dojem z hudby irského akustického kvarteta. Podřídilo lidovou hudbu naléhavému požadavku doby: nebýt slepý k tomu, co kolem sebe vidíme. Zoufalou depresi přitom kombinuje s nadějí, nicméně ne způsobem, jaký by se od fol...

Eno

1.June » ČRo 3 Vltava
Čtyřdílný portrét britského producenta a muzikantského vynálezce Briana Ena, který proměnil svět nejen skrze ambientní hudbu, připravil Pavel Klusák.

Odposlechy reloaded: Poslechněte si cykly o Brianu Enovi, hudbě outsiderů a záludnostech českých coververzí

1.June » ČRo 3 Vltava
Autor Pavel Klusák připravil na červen tři cykly, které pokládají otázky nad hudbou světovou i českou, populární i neznámou, vysoce profesionální i půvabně amatérskou.

Posmrtné radosti Tonyho Allena

15.May » HISVOICE
30. dubna ve věku 79 let zemřel v Paříži na infarkt nigerijský bubeník Tony Allen, pionýr afrobeatu, podle Briana Ena „nejlepší bubeník, jaký kdy žil.“ The post Posmrtné radosti Tonyho Allena appeared first on HISvoice .

Zemřel průkopník afrobeatu. Tony Allen patřil k nejvýznamnějším bubeníkům

1.May » Bleskově.cz
Ve věku 79 let v Paříži zemřel nigerijský bubeník a skladatel Tony Allen. Průkopník žánru afrobeat ještě vloni v létě koncertoval v Praze.

Nové desky 11/2020 - od The Weeknda přes Adama Lamberta po Heaven Shall Burn

23.March » musicserver.cz
Do obchodů s hudbou se sice nedostanete, ale objednávat si můžete například novinky, které mají na svědomí Adam Lambert, The Weeknd, Michal Hrůza, Morrissey či Waltari. Countryové fanoušky potěší Kelsea Ballerini, tancechtivé Fleur East a ty nároč...

Phil Shoenfelt niternější i atmosféričtější

18.December » Full Moon Zine
... cítit jsou vlivy vrstevnaté a atmosférické hudby Briana Ena nebo Davida Bowieho, které se mísí s inspiracemi kraturockovými Neu.

Brian Eno: Apollo

30.May » Informuji.cz
Představení se koná v rámci projektu Opera Nova 2019, který probíhá ve... | Praha 1 - (2019-06-27 20:00:00 - 2019-06-27 00:00:00)

Trápí vás nespavost? Vědci tvrdí, že poslech té správné hudby vám může pomoci

12.April » Student-point.cz
Beztak tento článek čtete, protože nemůžete spát. Příspěvek Trápí vás nespavost? Vědci tvrdí, že poslech té správné hudby vám může pomoci pochází z StudentPoint.cz
Julio Iglesias - Španělský zpěvák
Steve Reich - Americký hudební skladatel

Tato informační stránka o Brian En zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Brian En" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes