Josef Fiedler

Related to

Veslaři pokřtili své lodě na Slezské Hartě

Veslařský klub Slezská Harta letos získal tři nové lodě. Uložit ale lodě na zimu není zase až tak jednoduché, největší čtyřveslice má na délku patnáct metrů.

Komunistické megastavby. Stačil příkaz soudruha, na práva lidí se nehledělo

14.September » iDNES.cz
Budování dálnic, elektráren či ropovodů v dobách socialismu nekomplikovaly stížnosti sousedů ani dohadování o ceně za výkup pozemků. Na lidi se totiž komunisté neohlíželi. Řadu dnešních problémů však stavebníci řešili i ­tehdy. Chyběli lidé, mater...

Dračí lodě na Hartě: Podívaná, která dává lidi dohromady

/FOTOGALERIE/ Zábava a podívaná, která dává lidi dohromady, to jsou závody dračích lodí, jejichž šestý ročník proběhl od pátku do neděle na Slezské Hartě.

Podívaná, která dává lidi dohromady

/FOTOGALERIE/ Zábava a podívaná, která dává lidi dohromady, to jsou závody dračích lodí, jejichž šestý ročník proběhl od pátku do neděle na Slezské Hartě.

Na Slezské Hartě se jely tradiční závody dračích lodí

Piráti, námořníci, zdravotní sestřičky, skotští horalové, antičtí bohové, vojáci, indiáni… V nejrůznějších kostýmech nastupovaly soutěžní týmy v závodu dračích lodí, který se uskutečnil na Slezské Hartě. Břehy Slezské Harty v zátoce u Leskovce nad...

Na Bruntálsku se rozvíjí i vodní sporty

Vznik největší moravskoslezské přehrady Slezská Harta s sebou přinesl na Bruntálsko i zájem o vodní sporty. Jedním z průkopníků je i Josef Fiedler z Leskovce nad Moravicí. Nyní založil Veslařský klub a vede veslařský kroužek pro děti.

Tato informační stránka o Josef Fiedler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Fiedler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes