15
new stories - click to show

Walter Fischbacher

Related to

Walter Fischbacher Trio hraje The Beatles

14.September » Bruntál
Čistá instrumentální podoba předělávek The Beatles - takový bude koncert skvělých muzikantů, kteří většinou doprovázejí americké zpěvačky. Nyní mají vlastní turné a v Bruntále už je dobře známe. Srdečně zve oddělení kultury 26. září 2023.

Phishbacher Trio

5.September » Kudy z nudy
Jazz Tribute to Beatles by American jazz band Phishbacher Trio přetváří Beatles tak, aby zněli důvěrně známě a zároveň kouzelně svěže.

Divadlo Pod čarou opouští pódium Letní akustické terasy.

25.August » Písecký svět
V září se program divadla Pod čarou již tradičně přesouvá z útulné terasy do vnitřních prostor. Dva sály jsou připraveny pro návštěvníky, které rádi uvidíme na připravovaných akcích.

Program Letní akustické terasy Podčáry finišuje.

4.August » Písecký svět
Program Letní akustické terasy Divadla Pod čarou se blíží k cílové rovince. Ještě dorazí Vojtaano, Miroslav Paleček, Václav Kopta s Cíbou Ješinou a Steve Slarke Trio (USA, D).

Walter Phishbacher Trio: Beatles in jazz

17.March » výběžek.eu
Ve čtvrtek 16. března 2023 za oponou Městského divadla ve Varnsdorfu proběhl koncert Walter Phishbacher Trio: Beatles in jazz. Nakonec lidi přišli, byť se zdálo, že proti jiným koncertům to bude bída. Otázka do pranice, zda šlo o velmi volné jazzara…

Kosmopolitní Phishbacher Trio zavede ve Varnsdorfu Beatles do krajin jazzu

Ve čtvrtek 16. března od osmé hodiny večerní se v netradičním prostoru jeviště varnsdorfského divadla za zataženou oponou odehraje pozoruhodný jazzový koncert. Newyorský jazzový klavírista Walter Fischbacher, který už vystupoval s takovými velikány,…
Avishai Cohen - Izraelský jazzový basista a skladatel

Tato informační stránka o Walter Fischbacher zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Walter Fischbacher" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes