15
new stories - click to show

Zuzana Fojčíková

Related to

Lidé si udělali kluziště z Čertova jezera. Ochranářům ještě nadávali

3.January » iDNES.cz
Ochranáři z Národního parku Šumava v sobotu vyháněli ze zamrzlé hladiny Čertova jezera lidi, kteří si tu udělali veřejné kluziště. Jde totiž o chráněné území. Pochopení se ovšem strážci přírody nedočkali, bruslaři je častovali spíš nadávkami.

Lidé si udělali kluziště z Čertova jezera. Ochranářům nadávali

3.January » iRegiony Impuls
Ochranáři z Národního parku Šumava v sobotu vyháněli ze zamrzlé hladiny Čertova jezera lidi, kteří si tu udělali veřejné kluziště. Jde totiž o chráněné území. Pochopení se ovšem strážci přírody nedočkali, bruslaři je častovali spíš nadávkami.

Cestou na vrchol se v Beskydech ztratil šestiletý hoch, do bezpečí došel sám

3.January » iDNES.cz
Šestiletý chlapec se v sobotu odpoledne ztratil tatínkovi cestou na vrch Travný v Beskydech. Horští záchranáři ho začali ihned hledat, vzhledem k věku dítěte a stmívání bojovali s časem. Nakonec se ukázalo, že chlapec sám našel cestu do bezpečí, t...

Hada v Jenštejně musel někdo sebrat, neodplazil by se, říká herpetolog

3.January » iDNES.cz
Je fyzicky nemožné, aby se had v Jenštejně odplazil z místa, kde poranil osmiletou dívku. Jsem přesvědčen o tom, že ho po incidentu někdo musel sebrat a odnést, říká pro iDNES.cz herpetolog Karel Kerouš. V pátek byl na místě události.

Při požáru domova s pečovatelskou službou v Krupce zemřela žena

3.January » iDNES.cz
V Krupce na Teplicku po půlnoci hořel domov pro seniory s pečovatelskou službou v Hřbitovní ulici. Při požáru zemřel jeden člověk, jedenáct lidí museli hasiči evakuovat. Oheň zlikvidovali po hodině.

Někdo nahlásil bombu v centrále Alzy.cz, dva dny před Vánocemi

22.December » iDNES.cz
V sídle obchodu Alza.cz v pražských Holešovicích nahlásil někdo dopoledne bombu, místo tak musela vyklidit a prohledat policie, ve spolupráci s hasiči. Výbušnina se nenašla, zaměstnanci se tak v 11:25 vrátili zpět do prodejny.

Odebrání neočkované dívky bude řešit Ústavní soud, rodina si stěžuje

8.December » iDNES.cz
Krajský soud v Českých Budějovicích potvrdil dočasné odebrání holčičky, kterou matka odmítla po úrazu naočkovat proti tetanu. Dívka má být předána do péče českobudějovické nemocnice, informovala Česká televize. Rodina i právníci Ligy lidských práv...

Socha mnicha z Kampy zmizí. Zobrazuje vůdce sekty viněného ze znásilnění

24.August » iDNES.cz
U pražského Musea Kampa už 11 let stojí socha modlícího se mnicha. Jak ale upozornil deník Echo24.cz, není to jen tak obyčejný duchovní nebo také Dalajláma, kterého v něm někteří vidí. Jde o kontroverzního sektářského vůdce Sri Chinmoye, kterého v...

Z podstavce Koněvovy sochy začalo mizet mramorové obložení, řeší to policie

19.August » iDNES.cz
Z podstavce po Koněvově soše v Praze 6 někdo ukradl část mramorového obložení. Místostarosta městské části Jan Lacina již událost ohlásil na policii. Shodou okolností také dnes povolil stavební úřad demolici podstavce, tedy poslední připomínky kon...

Případ muže s koronavirem, jehož v Pardubicích neošetřili, řeší policie

19.August » iDNES.cz
Policie začala řešit případ muže, kterého s nákazou koronavirem neošetřili v pardubické nemocnici a on později v Nemocnici na Bulovce zemřel.

Smrt muže s koronavirem, jehož v Pardubicích neošetřili, řeší policie

19.August » iRegiony Impuls
Policie začala řešit případ muže, kterého s nákazou koronavirem neošetřili v pardubické nemocnici a on později v Nemocnici na Bulovce zemřel. Informovala o tom Česká televize.

Historici ostatky Mašínové starší na Ďáblickém hřbitově nenašli

22.July » iDNES.cz
Historici při průzkumu Ďáblického hřbitova nenašli na určeném místě ostatky Zdeny Mašínové. CNN Prima News to řekla její dcera, Zdena Mašínová mladší. Magistrát na čtvrtek svolává tiskovou konferenci, kde bude o tématu mluvit.

Tato informační stránka o Zuzana Fojčíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Fojčíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes