Petr Františ

Related to

Aviatický den na Valašsku nabídne vystoupení Martina Šonky

22.July » Týden.cz
Aviatický den na Valašsku nabídne v sobotu vystoupení vítěze seriálu Red Bull Air Race Martina Šonky, návštěvníci uvidí také vojenské vrtulníky či výsadkáře. V pondělí to sdělil mluvčí radnice ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku Lukáš Martinek.

Mezi absolventy KGŠ na Univerzitě obrany je tentokrát i člen týmu mistra světa

27.March » Univerzita obrany
• Slavnostním vyřazením absolventů byly dnes zakončeny další dva kariérové kurzy, připravující důstojníky pro práci v nejvyšším velení Armády ČR - 34. kombinovaný kurz generálního štábu „Tomáše Garriqua Masaryka" a 35. prezenční kurz generálního š...

Rozhovor s technickým expertem

3.January » AeroHobby
světového šampiona Martina ŠonkyJedním ze strůjců loňského úspěchu Martina Šonky v seriálu Red Bull Air Race byl i podplukovník Petr Františ, zástupce vedoucího Katedry komunikačních a informačních systémů Univerzity obrany.

Vychází nové číslo Listů UO

2.January » Univerzita obrany
• ​Unikátní pohár, který na titulní straně prvního letošního čísla Listů drží v ruce podplukovník Petr Františ, je dokladem významného úspěchu absolventa UO, závodního pilota Martina Šonky. Ten v pořadí loňského seriálu Red Bull Air Race vystoupal...
Martin Šonka - Český akrobatický a bojový pilot

Tato informační stránka o Petr Františ zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Františ" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes