Bohumír Freiberg

Vztahuje se k

Myslivci mají krmiva pro zvěř dost, v přírodě ale chybí voda

2.ledna » Ekolist
Myslivci v Ústeckém kraji mají pro letošní zimu připraven dostatek krmení pro zvěř. Problémem je ale letošní extrémně nízký úhrn srážek, voda v přírodě chybí, sdělil mluvčí severočeských myslivců Bohumír Freiberg. Zákon myslivcům ukládá, aby pečov...

Myslivci mají krmiva pro zvěř dost, v přírodě ale chybí voda

28.prosince » Agris
Myslivci v Ústeckém kraji mají pro letošní zimu připraven dostatek krmení pro zvěř. Problémem je ale letošní extrémně nízký úhrn srážek, voda v přírodě chybí, sdělil ČTK mluvčí severočeských myslivců Bohumír Freiberg.

Pytláků v lese přibývá, zvěřina je drahá v obchodech i restauracích

28.prosince » iDNES.cz
Desítky kusů nelegálně ulovené zvěře nebo spíše zbytků zvířat najdou každý rok myslivci i turisté v lesích v Ústeckém kraji. Pytláků podle myslivců nebezpečně přibývá i kvůli cenám masa v obchodech a restauracích. Další články k tématu: Zaběhnutá ...

Pytláků v lese přibývá, zvěřina je drahá v obchodech i restauracích

28.prosince » iRegiony Impuls
Desítky kusů nelegálně ulovené zvěře nebo spíše zbytků zvířat najdou každý rok myslivci i turisté v lesích v Ústeckém kraji. Pytláků podle myslivců nebezpečně přibývá i kvůli cenám masa v obchodech a restauracích.

Myslivci mají krmiva pro zvěř dost, v přírodě ale chybí voda

28.prosince » ČeskéNoviny.cz
Ústí nad Labem - Myslivci v Ústeckém kraji mají pro letošní zimu připraven dostatek krmení pro zvěř. Problémem je ale letošní extrémně nízký úhrn srážek, voda v přírodě chybí,...

Lov černé a další zvěře může být rizikem i pro lidi

22.října » Ústecký deník
Ústecko - Do lesů se nyní kromě houbařů chystají také myslivci. Již v sobotu pořádá první společnou naháňku myslivecké sdružení Diana. Zúčastní se jí na padesát lovců, sraz mají na panelové odbočce na silnici mezi Chuderovem a Žežicemi.

FOTO: Myslivci hodnotili lovecké trofeje

7.května » Ústecký deník
Libouchec – Lovecké trofeje ulovené v sezoně 2015/2016 si může veřejnost v sobotu od 9.00 do 15.00 prohlédnout v nedávno zrekonstruovaném zámku v Libouchci.

Tato informační stránka o Bohumír Freiberg zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bohumír Freiberg" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes