Ladislav Frej Český herec

Vztahuje se k

Hraj, co vidíš, říkal tatínek Kristýně Frejové v jejích začátcích

11.července » Seznam Zprávy
Čím dál víc lidí Kristýně Frejové říká, jak moc je podobná mamince Věře Galatíkové. Jejím tatínkem je Ladislav Frej. Pochází z herecké rodiny.

Malý pitaval z velkého města aneb 15 lekcí pátrání realistického

7.července » Kritiky.cz
Normalizační agitka nebo nehrdinský a funkční pohled do práce kriminalistů? V českých internetových vodách platí hlavně u filmové a seriálové produkce dlouhodobý trend posílat okamžitě do horoucích pekel skoro všechno, co vzniklo před rokem 1989, ...

Ladislav Frej (76): Svěří se do rukou odborníků!

27.června » Aha!
Plán na léto už má Ladislav Frej (76). Představitel doktora Sovy ze seriálu Nemocnice na kraji města se svěří do rukou odborníků.

Ladislav Frej: Jede s dcerou na dovolenou!

25.června » Aha!
Doktor Sova z Nemocnice na kraji města Ladislav Frej (76) stráví letošní dovolenou s dcerou Kristýnou (46).

NOVA - 19.06.2018

19.června » Kritiky.cz
Televizni program na 19.06.2018 na programech TV Nova.TV Nova Název programu Popis Od Do Odložené případyZa detektivy přichází bývalý hokejista Masters, který byl v roce 1980 zatčen za vraždu svého spoluhráče Tom...

Smutek a žal po zesnulé Gábi Vránové (†78): Truchlí Bohdalová, Filip, Frej a další!

16.června » Blesk.cz
Gabriela Vránová podlehla dlouhé nemoci v sobotu brzy ráno. Herečka, proslavená seriály Chalupáři, My všichni školou povinní či F. L. Věk zanechala hlubokou stopu v řadě svých kolegů. Jak na její smrt zareagovali?

Muž, který porazil vzteklinu. Příběhy slavných: Louis Pasteur

15.června » Český rozhlas
Pasteur znamená pastýř. Jeho předci byli zemědělci, mlynáři a koželuhové. Díky němu pijeme pasterované mléko a umíme vyléčit vzteklinu. Účinkují: Ladislav Frej a Radek Valenta.

Fotostřípky z premiéry hry Až na věky

Mimořádně v neděli 20. května se v Městském divadle uskutečnila předposlední premiéra stávající sezóny, kterou nastudoval režisér Radovan Lipus.

Ladislav Frej: Život v ukrutných bolestech

4.června » NašeHvězdy.cz
Zdravotní problémy se nevyhýbají ani slavným. LADISLAV FREJ (76) poslední měsíce trpí. A to hlavně v divadle, kde má náročné scény. Trpí uvnitř Má pochroumané ramenní šlachy a trápí ho velké bolesti téměř při každém nerozvážném pohybu. Herec už na...

Host v Klicperově divadle

30.května » Klicperovo divadlo
Nenechte si ujít mimořádné uvedení hry AŽ NA VĚKY Východočeského divadla Pardubice s Ladislavem Frejem v hlavní roli.

Tato informační stránka o Ladislav Frej zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Frej" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes