15
new stories - click to show

Martin Gavenda

Related to

Slovácký ovál zůstává v kalendáři, ale jistotu nemá

14.May » idobryden.cz
Plochodrážní jezdci Autoklubu Březolupy se v sobotu vrátili do tréninkového procesu, po nucené koronavirové přestávce na domácím oválu opět „řežou“ levotočivé zatáčky. Kdy se ale dočkají závodů, je ve hvězdách.

Šampionem pardubický Milík! Martin Málek na medaili nedosáhl

17.October » idobryden.cz
V Březolupech dekorovali plochodrážního mistra republiky, Martin Gavenda se marně pral s měkkou dráhou a nakonec zůstal v poli poražených Král je mrtev, ať žije král! Ve finále mistrovství republiky jednotlivců na ploché dráze v Březolupech potvrd...

Málek o bronz! Kdo usedne na trůn?

11.October » idobryden.cz
Plochodrážní stadion v Březolupech zažije dekorování nového republikového šampiona! Vyhlášený ovál se totiž v sobotu 12. října stane dějištěm finále mistrovství republiky jednotlivců na ploché dráze.

Lidé se dusí ve stínu haly. Firma vyrábí, i když povolení nemá!

10.September » idobryden.cz
Myslíte si, že může výrobní hala s kovovýrobou a lakovnou uvnitř fungovat naplno bez všech patřičných povolení, navíc bez zkušebního provozu? Od začátku loňského léta funguje v Bystřici pod Lopeníkem právě za těchto podmínek, k nelibosti místních ...

Tato informační stránka o Martin Gavenda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Gavenda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes