15
new stories - click to show

Michal Geisler

Related to

Lidé chtějí, aby se od uhlí ustupovalo opatrně

11.February » iUHLI.cz
Víc než tři čtvrtiny Čechů chtějí, aby se budoucnost země obešla bez uhlí. Lidé však současně odmítají, aby byl útlum využívání uhlí ukvapený. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění, který provedla agentura Median.

Téměř 70 procent Čechů považuje ombudsmana za důležitého. Pro funkci jsou zejména voliči pravice

8.February » Český rozhlas
Institut veřejného ochránce lidských práv je důležitý pro dvě třetiny Čechů. Ukázal to průzkum agentury Median, který si nechal exkluzivně zpracovat Český rozhlas. V lednu se ho účastnilo přes tisíc respondentů nad 18 let. Současné ombudsmance Anně …

Co si Češi myslí o vysílání vojáků na zahraniční mise

2.February » deníkPlus.cz
Většina Čechů podporuje vysílání našich vojáků do zahraničních misí, ne ale jednoznačně. „Více než polovina respondentů tento souhlas podmiňuje tím, aby se jednalo pouze o mise schválené OSN,“ říká sociolog agentury Michal Geisler.

Většina Čechů podle průzkumu souhlasí s vysíláním vojáků do zahraničí. Vláda schválila další africké mise

2.February » Český rozhlas
Většina Čechů podporuje vysílání našich vojáků do zahraničních misí. V bleskovém průzkumu společnosti Median pro Český rozhlas s tím souhlasilo 67 procent dotázaných. Část z nich má ale i výhrady. Vláda zároveň tento týden schválila vyslání dalších …

Tato informační stránka o Michal Geisler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Geisler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes