15
new stories - click to show

You Girl

Related to

Zemřel zakladatel Boney M. a Milli Vanilli. Stál za největšími hity 80. a 90. let

23.January » tn.cz
Hned dvě legendární kapely truchlí po smrti svého zakladatele. Frank Farian stál za hity, které zná snad každý. Měl za sebou ale také velký skandál, který ukončil činnost jedné z kapel.

Nepravděpodobné začátky slavných: Deep Purple a jejich cover Beatles

7.June » Seznam Médium
Na rozdíl od svých souputníků Black Sabbath a Led Zeppelin museli Deep Purple chvíli tápat ve vodách progresivního rocku, než se dopracovali k vlastnímu unikátnímu stylu.

Nadějné album mělo Ramones přinést slávu, nakonec z něj zbyly jen rozpaky

25.May » Seznam Médium
Svou pátou studiovou deskou se Ramones chtěli uchytit v amerických rádiích vedle svých velkých vzorů ze šedesátých let. Ambiciózní nápad podpořený slavným producentem však nakonec nevyšel.

5+2 pozoruhodných coverů v podání Green Day

17.May » Seznam Médium
Billie Joe Armstrong byl vždycky velmi plodným skladatelem. Snad i proto Green Day příliš často nenahrávali skladby jiných umělců. Několik výjimek však existuje a stojí za pozornost.

Když to Deep Purple poprvé zkusili bez Blackmorea…

10.May » Seznam Médium
Ritchie Blackmore už v Deep Purple nehraje tři dekády. Za tu dobu kapela natočila dalších osm alb a jeho nástupce Steve Morse s nimi absolvoval i víc koncertů. Blackmoreův stín se však v očích jejích fanoušků s kapelou potáhne zřejmě až do konce.

Stručná historie nejkvalitnějšího hovězího masa z Argentiny

Pověstné hovězí maso se zrodilo na úsvitu argentinské historie, stejně jako jeho příprava označovaná jako asado. Příběh vznikl spojením dobyvatelů, guachos (pastevců) a politických intrik.

Rajchl fenomén, Rajchl syndrom?

Skutečnost, že okolo různých manifestací na Václavském náměstí a jednoho z vystupujících pana Rajchla bude veselo a možná i trochu dusno, se dala jistě předpokládat.

Nepravděpodobné začátky slavných: AC/DC a jejich Can I Sit Next To You Girl

Málokterá rocková kapela je tak snadno rozpoznatelná jako AC/DC s jejich typickými riffy a charakteristickým zpěvem. Než se však ke svému nezaměnitelnému zvuku dopracovali, nějakou dobu to trvalo.

Klenot mezi plesy v Olomouci a okolí je tady. Olomoucký ples v pátek nabídne Milli Vanilli

12.February » Olomoucká Drbna
Na již osmém ročníku Omega Olomouckého plesu si zaplesáme na téma LÁSKA A VÁŠEŇ. Tato plesová událost zůstává věrná exkluzivním prostorám hotelu NH Collection Olomouc Congress, OMEGA Olomouckému plesu se hotel s láskou otevře v pátek 14. února už v …
Miroslav Žbirka - Slovenský zpěvák a skladatel
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o You Girl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "You Girl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes