Milan Glaser

Vztahuje se k

Mlčeti zlato

21.října » RadioVaticana.cz
Zdá se, že veřejný diskurs v občanské společnosti a nezřídka i v církvi - na místní i všeobecné rovině - dospívá pomalu, ale jistě do fáze, v níž bude nejadekvátnější reakcí jedině mlčení. Mechanismus mediálního průmyslu nezadržitelně běží a nadál...

Cesta lásky je vždycky „ztrátová“

21.října » RadioVaticana.cz
Dnešní evangelium (srov. Mk 10,35-45) popisuje Ježíše, který se opět a velice trpělivě snaží korigovat učedníky a obrátit je ze světského smýšlení na Boží smýšlení.

Ateisté konvertují i dnes

30.září » RadioVaticana.cz
Leader australské Labour Party, Bill Hayden, přijal svátost křtu. Bývalý generální guvernér Austrálie (1989-1996) a celoživotní ateista se ve svých 85 letech letos, 9. září, rozhodnul k zásadnímu kroku.

Proč není důležité, zda papež o sankci na McCarricka věděl?

1.září » RadioVaticana.cz
Rána pod pás, kterou se arcibiskup Viganò pokusil zasadit papeži, spočívá v tom, že podlým způsobem spojuje sexuální delikty na nezletilých a homosexuální styky mezi dospělými v případě bývalého kardinála McCarricka.

Věřit lze jen dvěma způsoby: v Boha buď dobrého anebo krutého

16.srpna » RadioVaticana.cz
Stejně jako na předchozím světovém setkání rodin před třemi roky ve Filadelfii vystoupí také v Dublinu na sobotním setkání (25.8.) se Svatým otcem italský zpěvák Andrea Bocelli , který poskytl Vatikánskému rozhlasu rozhovor.

Hřích překážkou pokroku?

12.srpna » RadioVaticana.cz
Odmítavý postoj církve k nejvyšší možné trestní sankci světského ramene není výrazem přizpůsobení se tomuto světu, jak by se mohlo zdát - vždyť trest smrti je dosud právně zakotven v padesáti šesti státech světa; je spíše výrazem vítězství nad svě...

O falešných muzeích a aggiornamentu

5.srpna » RadioVaticana.cz
„V Itálii je mnoho muzeí mučících nástrojů, samozřejmě středověkých. Nejednou jsem se již obrátil na příšlušné veřejné činitele s oznámením o spáchání podvodu, protože jde spíše o atrakce zábavního průmyslu vystavujícího falsifikáty, jimiž hrubě z...

O přikázáních - Nebudeš mít jiné bohy mimo mne

1.srpna » RadioVaticana.cz
Slyšeli jsme první přikázání Desatera: »Nebudeš mít jiné bohy mimo mne« ( Ex 20,3). Bude dobré pozastavit se nad tématem modloslužby , které je velice důležité a aktuální.

Nesmíme být netečnými a klidnými diváky

29.července » RadioVaticana.cz
Dnešní evangelium (srov. Jan 6,1-5) podává událost rozmnožení chlebů a ryb. Ježíš, který spatřil, že za ním od břehů Tiberiadského jezera přichází velký zástup, položil apoštolovi Filipovi otázku: »Kde nakoupíme chleba, aby se tito lidé najedli?« ...
Pavel VI - 262. papež
Miloslav kardinál Vlk - Český katolický duchovní a teolog
Tomáš Halík - Český katolický kněz, teolog, religionista
George Washington - 1. prezident Spojených států amerických
Papež František - 266. papež katolické církve
Panna Marie - Matka Ježíšova
KSČM - Levicová politická strana
Václav Klaus - 2. prezident ČR
Lobbování - Prosazování skupinových zájmů

Tato informační stránka o Milan Glaser zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Glaser" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes