15
new stories - click to show

Le Monda

Related to

Mezi nejlepší nemovitosti světa prorazilo moravské vinařství

20.September » Seznam Zprávy
Česká architektura po čase získala světovou pozornost: vinařství Lahofer od brněnské kanceláře Chybik+Kristof se dostalo do finále prestižní soutěže MIPIM Awards. Cenu nevyhrálo, ale díky finále se o Dobšicích ví po celém světě.

Zdeněk Müller: Od afghánského džihádu k džihádismu „atmosférickému“

19.September » Blogy aktuálně.cz
Gilles Kepel, francouzský znalec arabsko-muslimského světa, popisuje historický vývoj džihádismu, jehož současné podobě dává název „džihádismus atmosférický“. Následující text je překladem článku, který vyšel v listu Le Monde:

Potřebuje Asie protičínské NATO?

19.September » !Argument
Může být v současném světě ekonomický a technologický vzestup Číny zastaven vojenskými prostředky? V souvislosti se vznikem aliance AUKUS připomínáme článek Le Monde Diplomatique. Západní pivot do

Marťanská kronika, vizionářské dílo skutečného humanisty Raye Bradburyho

19.September » Citarny.cz
Klasika, kterou naleznete v seznamu 100 nejdůležitějších knih 20. století deníku Le Monde. Kdo nečetl Bradburyho, jednoho z velikánů světové prózy, nemá vztah ke knihám.

Marťanská kronika, vizionářské dílo skutečného humanisty Raye Bradburyho

15.September » Citarny.cz
Klasika, kterou naleznete v seznamu 100 nejdůležitějších knih 20. století deníku Le Monde. Kdo nečetl Bradburyho, jednoho z velikánů světové prózy, nemá vztah ke knihám.

Daniel Křetínský pokračuje v mediální investiční jízdě. Ve Francii vstupuje do televizní skupiny TF1

14.September » CzechCrunch
Daniel Křetínský pokračuje ve své investiční jízdě. Tentokrát se český miliardář, který do nejrůznějších podniků – od prodejce tenisek Foot Locker přes nizozemskou poštu a supermarkety Sainsbury’s až po český Košík – vstupuje zpravidla se svým inv...

Borrel se div nepohádal se Stoltenbergem o strategické autonomii Evropské unie

Vysoký představitel Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Josep Borrell zdůraznil význam strategické autonomie Evropské unie a v této otázce nesouhlasil s pozicí generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga.

Křetínského mediální šachy: koupil více než 5procentní podíl v televizi TF1

14.September » iDNES.cz
Český podnikatel Daniel Křetínský koupil zhruba 5,1 procenta akcií ve francouzské televizní skupině TF1. Ukazují to záznamy pro akciovou burzu v Paříži, na které se odvolává agentura Reuters. Křetínský chce podle francouzského hospodářského deníku...

Křetínský koupil více než pětiprocentní podíl ve francouzské televizi TF1

14.September » ČeskéNoviny.cz
Paříž - Český miliardář Daniel Křetínský koupil zhruba 5,1 procenta akcií ve francouzské televizní skupině TF1. Ukazují to záznamy pro akciovou burzu v Paříži, na které se odvolává...
Ilham Alijev - Prezident Ázerbájdžánské republiky
Rostislav Vondruška - Český manažer a politik

Tato informační stránka o Le Monda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Le Monda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes