Jan Grabec

Vztahuje se k

Počet vzorků bude zapsán do knihy rekordů

18.ledna » idobryden.cz
Doba, kdy se dělalo kysané zelí v každé domácnosti, už je dávno pryč. Přesto se můžete těšit na stovku vzorků nejrůznějších chutí i vůní proslulého koštu O najlepší kysané zelé, přípravy na jehož osmý ročník vrcholí v Blatničce.

Zahájení plesové sezóny

Plesová sezóna roku 2018 bude zahájena již tuto sobotu! V rekonstruovaných prostorách kulturního domu proběhne první z plesů - Reprezentační ples Církevní základní školy. Připravte tedy plesové šaty a taneční obuv, jde se na parket!

Borbély, Szilárd: Nemajetní

3.března » iLiteratura.cz
Jak vypadá peklo na zemi? Jako osada na maďarském venkově v sedmdesátých letech 20. století. Bezútěšnost a zkaženost je ve zdejším prostředí natolik zakořeněná, že je vlastně zbytečné se o cokoliv pokoušet. Jak se má něco vyvinout a vychýlit, když...

Cestami suchovských republikánů

18.srpna » idobryden.cz
Putování horňáckou krajinou s muzikou a písničkami hudecké muziky Jana Grabce a Miroslava Minkse připomene v sobotu 20. srpna působení Suchovské republiky a spolku literátů, malířů a jejich přátel z konce 19.

Tato informační stránka o Jan Grabec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Grabec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes