Cara Grant

Vztahuje se k

Alkohol, týrání a smrt: 10 hollywoodských herců, kteří si v dětství prošli peklem

7.června » ExtraStory.cz
Na plátně či pódiu ztvárňovali své role dokonale, jejich vlastní život už tolik bezchybný nebyl. Přečtěte si, jaké kostlivce skrývalo těchto deset hollywoodských herců.

Cary Grant: Na obloze s démanty

Naposledy stál před filmovou kamerou v roce 1966. Na romantickou komedii Walk Don’t Run si dnes už stěží kdo vzpomene, to však neumenšuje status Caryho Granta jako hollywoodské ikony a gentlemana stříbrného plátna nejlepších časů této továrny na s...

4 skvělí herci, kteří pracovali výhradně pod parou

10.dubna » Osobnosti.cz
Svět filmu není návykovým látkám nikterak cizí, občas se v jeho kuloárech ovšem objeví někdo, kdo vyrazí dech i zasloužilým pijanům. Vzpomněli jsme na čtyři slavné herce, kteří měli (nejen) k láhvi až komicky blízko.

Filmový deníček (listopad-prosinec 2016)

30.března » Blog.cz
V listopadu jsem zhlédla pouhých devět filmů a v prosinci čtrnáct, tak jsem se rozhodla povídání o nich spojit dohromady. Třeba mezi nimi najdete tip na zajímavý snímek. :)

10 dětských jmen inspirovaných vintage hollywoodskými hvězdami

23.července » supermamy.cz
Přemýšlíte, jak pojmenovat svoje dítě? Co se inspirovat americkými rodiči, kteří ho našli mezi hollywoodskými hvězdami? Věříte, že jméno dokáže předurčit budoucnost, pomůže odhalit osobnost, charakter, slabiny i silné stránky?

Cary Grant, Grace Kelly a další herecké hvězdy se vrátí na plátno – na přehlídce filmů Alfreda Hitchcocka v kině Aero

24.února » Kritiky.cz
Nově zrestaurované filmy Alfreda Hitchcocka ve špičkové kvalitě 2K – Okno do dvora, Vertigo a Ptáci – inspirovaly žižkovské kino Aero
Grace Kellyová - Americká herečka a monacká kněžna

Tato informační stránka o Cara Grant zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Cara Grant" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes