15
new stories - click to show

Jiřina Hankeová

Related to

Jiřina Hankeová - Trapný pokus o autoterapii

19.September » Informuji.cz
Výstava fotografií Jiřiny Hankeové poodkryje zákoutí ženské duše... | Kladno - (2023-09-13 00:00:00 - 2023-11-05 00:00:00)

Fotky z období deprese jsem se bála vystavit, nakonec ale rozpoutaly debatu, říká Jiřina Hankeová

9.August » ČRo 3 Vltava
S Hanou Slívovou ve Vizitce mluvila i o rodném Kladně, vztahu k přírodě, o prvním zvětšováku, s nímž dodnes pracuje její muž Jiří, anebo o inspiraci sestrami Válovými.

Fotky z období deprese jsem se bála vystavit, nakonec ale rozpoutaly debatu, říká Jiřina Hankeová

9.August » ČRo
Trápila ji nespavost, odhod matky a blízkého kamaráda i byt prostý dětí, které si žily svým životem. Z časů deprese se zrodil mimo jiné soubor Trapný pokus o autoterapii. Když ho jeho autorka Jiřina Hankeová s obavami vystavila, ukázalo se, že nebyl…

Jiřina Hankeová vystavuje v GASK

Výstava fotografky, malířky a básnířky Jiřiny Hankeové bude v Galerii Středočeského kraje k vidění do 10. září. Expozice s názvem Nonverbální komunikace představuje jeden z autorčiných nejosobnějších fotografických cyklů z […] The post Jiřina Hankeo…

Galerie Středočeského kraje v Kutné Hoře představuje dílo Jiřiny Hankeové

/FOTO/ Galerie Středočeského kraje zahájila výstavu fotografky, malířky a básnířky Jiřiny Hankeové. Expozice s názvem Nonverbální komunikace představuje jeden z autorčiných nejosobnějších fotografických cyklů z nelehkého životního období.

Výstava v GASKu: Jiřina Hankeová – Nonverbální komunikace

24.June » Program výstav
Fotografka Jiřina Hankeová (*1948) žije a pracuje v Kladně. Ve své tvorbě vychází z přemítavého pozorování skutečnosti kolem sebe a v sobě samé.

Umělkyně Jiřina Hankeová představí v GASK expozici pod názvem Nonverbální komunikace

23.June » Informuji.cz
Galerie Středočeského kraje otvírá výstavu fotografky, malířky a básnířky Jiřiny Hankeové. Expozice s názvem Nonverbální komunikace představuje jeden z autorčiných nejosobnějších fotografických cyklů z nelehkého životního období.

Jiřina Hankeová – Nonverbální komunikace

22.June » Kudy z nudy
Galerie středočeského kraje otevírá od 25. 6. do 10. 9. výstavu Nonverbální komunikace české malířky, básnířky a fotografky z Kladna Jiřiny Hankeové.

Vernisáž výstavy fotografky, malířky a básnířky Jiřiny Hankeové se uskuteční v GASK v prostoru U knihovny 24. června od 16 hodi

Galerie Středočeského kraje otvírá výstavu fotografky, malířky a básnířky Jiřiny Hankeové. Expozice s názvem Nonverbální komunikace představuje jeden z autorčiných nejosobnějších fotografických cyklů z nelehkého životního období. Výstava se koná v p…

Nonverbální komunikace Jiřiny Hankeové v GASK

21.June » Náš REGION
Galerie Středočeského kraje v Kutné Hoře otvírá výstavu fotografky, malířky a básnířky Jiřiny Hankeové. Expozice s názvem Nonverbální komunikace představuje jeden z autorčiných nejosobnějších fotografických cyklů z nelehkého životního období.

Jiřina Hankeová - Nonverbální komunikace

20.June » Informuji.cz
Přijďte na vernisáž výstavy Nonverbální komunikace Jiřiny... | Kutná Hora - (2023-06-24 16:00:00 - 2023-06-24 00:00:00)
Michael Hanke - Český fotograf

Tato informační stránka o Jiřina Hankeová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiřina Hankeová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes