15
new stories - click to show

Josef Herman

Related to

Hezké Vánoce všem čtenářům i-DN

24.December » Divadelní noviny
Redakce Divadelních novin přeje všem čtenářům i-DN, moudrým a kulturním lidem dobré vůle klidné dny a krásné prožití vánočních svátků.

Divadlo ve varu (No. 4)

6.December » Divadelní noviny
Čtvrtý a poslední den zahájilo Divadlo Petra Bezruče adaptací ikony nové filmové vlny šedesátých let Lásky jedné plavovlásky.

Divadlo ve varu (No. 1)

2.December » Divadelní noviny
Modernizované prostory divadelní kavárny Divadla Jiřího Myrona vřely očekáváním divadelníků, jaké bude zahajovací představení festivalu Ost-ra-var z produkce NDM Ostrava Nanebevstoupení Lojzka Lapáčka ze Slezské Ostravy...

Na zasloužený odpočinek odchází po dlouhých letech služby tři příslušníci HZS Plzeňského kraje

26.November » Požáry.cz
V pátek 25.11.2022 se se třemi příslušníky na hasičské stanici Košutka rozloučil krajský ředitel HZS Plzeňského kraje brig gen. ing. Fantišek Pavlas, náměstek krajského ředitele pro IZS plk. Ing. Zdeněk Housar a ředitel územního doboru plk. Ing. Pav…

Dvě nečekaná setkání - s kabaretiérem a s únoscem filmové hvězdy. Album Ondřeje Suchého

26.November » KrajskeListy.cz
Nečekaných setkání zažije člověk za život velké množství. Některá jsou zapomenutelná, některá nezapomenutelná, a pak jsou také ta, která se stanou zapomenutými až do chvíle, kdy se z paměti vynoří jako mlha. Člověk se také pokouší vybavit si nějaké …

Nominace na Ceny Divadelních novin 2022

14.October » Divadelní noviny
Časopis Divadelní noviny vyhlásil udělení Cen Divadelních novin za počiny vzniklé v sezonách 2020/2021 a 2021/2022, tj. v období od září 2020 do srpna 2022.

Opereta má perlit jako šampaňské, ale tady to neperlí, hodnotí experti nové představení Státní opery

4.October » ČRo
Saša Michailidis se ptá Pavla Bára, dramaturga Divadla J. K. Tyla v Plzni, a Josefa Hermana, šéfredaktora Divadelních novin. Proč jsou na novou inscenaci operety Ples v Hotelu Savoy ve Státní opeře Praha rozpačité reakce? Jak se operetě jako zábavně…

Změny v libereckém divadle

19.August » Divadelní noviny
Nová vedoucí marketingu divadla Ing. Eleonora Kočí oznámila personální změny, s nimiž Divadlo F. X. Šaldy vstupuje do nové sezóny.

Co se děje ve Slezském divadle v Opavě? (I)

Co se podle vás ve Slezském divadle děje? Případně co to pro vás osobně znamená? Jediná otázka, kterou jsme položili několika zainteresovaným na krizi, která vypukla na konci sezony. A připomínáme okolnosti případu.

Kritické teze Josefa Hermana: Prodaná v Národním divadle

Od čtenáře -- Režisérka Alice Nellis uvedla Smetanovu Prodanou nevěstu jako zkoušku na operu. Moc se to nepovedlo.

Hvězdy září pro Ukrajinu

Benefiční koncert Hvězdy září pro Ukrajinu 17. května v Národním muzeum v Praze zahájil sbírku určenou k záchraně památek ničených okupanty na Ukrajině.

Tato informační stránka o Josef Herman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Herman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes