15
new stories - click to show

Petr Hladík

Related to

Za prasaty a mangustami: v brněnské zoo plánují vybudování nové expozice

21.February » Brněnský deník
Africká prasata a drobné šelmy mangusty by za pár let mohli vidět návštěvníci brněnské zoo. V plánu je totiž vybudování expozice s těmito druhy. Brněnští radní tento týden schválili zpracování investičního záměru na její vybudování.

Petr Hladík: Jak jsem se stal opravářem, hostinským a záchranářem

21.February » ČRo
Běžky se staly fenoménem letošní zimy a na Novoměstsku to podle toho vypadalo. Petr Hladík tam žije a má o čem vyprávět.

Brno: Ptačí centrum dostane 400 tisíc na provoz i vybavení záchranné stanice

20.February » ParlamentniListy.cz
Podpořit dlouhodobou spolupráci s Ptačím centrem, o. p. s., se rozhodli brněnští radní. Záchranné stanici tak přislíbili dotaci ve výši 400 tisíc korun. Toto rozhodnutí musí ještě schválit zastupitelé.

Novinka v Brně: Vakcína proti koronaviru na zavolání! Město očkuje seniory u nich doma

17.February » KDU-ČSL
Senioři nad 80 let v Brně už nemusí kvůli vakcíně proti covidu-19 do nemocnice. Město jim od úterý nabízí možnost očkování i u nich doma. Nabídka je určena pro imobilní penzisty. Žádné jiné město v republice tuto službu zatím nenabízí. „Uvědomujem...

Lidé v Brně si mohou adoptovat opuštěné hroby významných lidí

16.February » Seznam Zprávy
Lidé v Brně si mohou adoptovat hroby významných lidí, o které se nikdo nestará. Odpočívají v nich například malíři nebo spisovatelé. Cílem je zapojit veřejnost do péče o památky a zabránit tak jejich chátrání.

Brno vyslalo do ulic mobilní očkovací týmy

16.February » Brněnská Drbna
Od dnešního dne spustilo město Brno vakcinace seniorů starších osmdesáti let, kterým zdravotní stav nedovoluje dostavit na očkování proti covid-19 osobně. Akci má na starost mobilní očkovací tým z Centra paliativní péče.

Novinka v Brně: Vakcína proti koronaviru na zavolání! Město očkuje seniory u nich doma

16.February » Blesk.cz
Senioři nad 80 let v Brně už nemusí kvůli vakcíně proti covid-19 do nemocnice. Město jim od úterý nabízí možnost očkování i u nic doma. Nabídka je určena pro imobilní penzisty. Žádné jiné město v republice tuto službu zatím nenabízí.

V Brně lze adoptovat hroby věhlasných osobností. Jde o způsob, jak zabránit chátrání památek

16.February » Lidovky.cz
Lidé v Brně si mohou adoptovat hroby významných lidí, o které se nikdo nestará. Odpočívají v nich například malíři nebo spisovatelé. Cílem je zapojit veřejnost do péče o památky a zabránit tak jejich chátrání. V tiskové zprávě to uvedl náměstek pr...

Místo malíře Kříže i historika Dřímala. Brňané nově adoptují hroby slavných

16.February » Brněnský deník
Vynikali v různých oblastech společenského života v Brně, jejich hroby jsou ale nyní opuštěné a někdy i v dezolátním stavu. Místa posledního odpočinku slavných malířů, spisovatelů nebo třeba duchovních si mohou nově adoptovat Brňané.

V Brně si zájemci mohou zabruslit na zatopeném poldru

15.February » Seznam Zprávy
V brněnských Řečkovicích si letos mohou zájemci zabruslit v Zamilovaném hájku. Město tam pro tyto účely nechalo částečně zatopit suchý poldr. O víkendu této možnosti využily stovky lidí.

V Brně si zájemci mohou zabruslit na zatopeném poldru

15.February » Ekolist
V brněnských Řečkovicích si letos mohou zájemci zabruslit v Zamilovaném hájku. Město tam pro tyto účely nechalo částečně zatopit suchý poldr. O víkendu této možnosti využily stovky lidí, řekl na on-line tiskové konferenci náměstek primátorky Petr ...

Petr Hladík: Přikrášlené příběhy

Falešné zprávy nejsou vynálezem dnešní doby. Lidé si odpradávna mezi sebou vyprávěli příběhy a každý si něco přidal.

Tato informační stránka o Petr Hladík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Hladík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes