15
new stories - click to show

Petr Hlaváček

Related to

„Bude tam jen to, co nadiktoval developer?“ Žižkovští chtějí ovlivnit vývoj své čtvrti

19.February » A2larm
Kolem nákladového nádraží na Praze 3 má vzniknout nová obytná čtvrť. Místní obyvatele frustruje nemožnost zasáhnout do jejího plánování.

Stavba filharmonie v Praze má vyjít asi na šest miliard korun

15.February » Seznam Zprávy
Stavba nové pražské filharmonie plánovaná na Vltavské by měla podle hrubých odhadů stát 5,3 miliardy korun, na dalších 750 milionů má vyjít příprava projektu. Část by mohl zaplatit stát.

Stavba Vltavské filharmonie v Praze má stát více než šest miliard korun

15.February » Opera PLUS
Výstavba nové pražské filharmonie plánovaná na Vltavské by měla podle hrubých odhadů stát 5,3 miliardy korun, na dalších 750 milionů má vyjít příprava projektu. Část by mohl zaplatit stát. Novinářům to dnes řekl náměstek pražského primátora Petr H...

Stavba filharmonie na Vltavské vyjde na šest miliard. Koncertní sál má být dokončen v roce 2032

15.February » E15.cz
Výstavba nové pražské filharmonie plánovaná na Vltavské by měla podle hrubých odhadů stát 5,3 miliardy korun, na dalších 750 milionů má vyjít příprava projektu. Část by mohl zaplatit stát. Uvedl to náměstek pražského primátora Petr Hlaváček (za TO...

Ing. Ondřej Prokop

14.February » ParlamentniListy.cz
Milí sousedé, teda řeknu vám, je pěkná zima! Takovou zimu si v Praze pamatuji naposledy asi před 8 lety. Snažím se i přesto držet v kondici.

Veřejnost dostane poslední možnost k námitkám na zástavbu žižkovského nádraží

14.February » iDNES.cz
Lidé mohou od 16. února naposledy připomínkovat změnu územního plánu pro výstavbu na Nákladovém nádraží Žižkov. Studii město ve středu představí online. V celém areálu bývalého žižkovského nákladového nádraží má v následujících letech vzniknout by...

„Poválečná architektura je dnes v ohrožení všude v Evropě,“ říká Rostislav Švácha

11.February » A2larm
S historikem architektury Rostislavem Šváchou jsme hovořili o problémech v Institutu plánování a rozvoje, odpovědnosti architektů, odporu k poválečné architektuře i budovách, o něž jsme přišli.

Rada hlavního města Prahy nesouhlasí s výstavbou na Náměstí Miloše Formana

8.February » Sdružení Arnika
Na dnešním zasedání vyjádřili pražští radní nesouhlas s obchodně-administrativní stavbou investiční skupiny R2J na náměstí u hotelu InterContinental.

Co jsou vládní priority? Nakupování v Dubaji, nebo školství?

8.February » Forum24
Pokud chce Babišova vláda po lidech, aby dodržovali její omezení a zákazy, musí se zamyslet nad absurditou některých nařízení a vlastním pokrytectvím. Ministři káží vodu a sami pijí víno. 1/ Vláda zavedla přísný lockdown, přesto se situace nelepší...

​Elektrokoly zatím v centru Prahy zboží rozváží osm firem

5.February » Dopravní noviny
5.2. – Do zkušebního projektu rozvozu zboží po centru Prahy s pomocí elektrokol se zatím zapojilo osm společností. Radní Prahy schválili tento týden zapojení osmé firmy DoDo. Společnosti k překladu zboží využívají městem zřízené tzv. mikrodepo na ...

Služba pronájmu pracovního oblečení pomáhá snížit uhlíkovou stopu

5.February » eStav.cz
Vše, co děláme, za sebou zanechává uhlíkovou stopu. Moderní firmy však dbají na udržitelnost a snaží se brát ohled na životní prostředí.

Jak se můžete ještě více těšit na léto? Pořiďte si designovou zahradní postel

5.February » eStav.cz
To pravé místo pro postel nemusí být jen v ložnici, ale také třeba u bazénu či ve stínu stromů ve vaší zahradě. Užijte si po náročné práci kolem domu zasloužený a stylový relax.

Tato informační stránka o Petr Hlaváček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Hlaváček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes