Lenka Hlavatá

Vztahuje se k

OBRAZEM: Braxa roztančil Děčínské jaro

10.června » Děčínský deník
Děčín - Po pěti ročnících se hudební festival Děčínské jaro přestěhoval pod otevřené nebe a náladu nezkazila ani drobná sobotní přeprška.

Jak jsme žili v Československu. Už v pátek další díl, tentokrát z Lipové

Děčínsko - V pátek 6. dubna pokračuje pouze v tištěném Děčínském deníku dalším dílem seriál Jak jsme žili v Československu.

FOTO: Důležitou svědkyni policisté nehledali dlouho

29.března » Děčínský deník
Děčín – Policisté pátrali po důležité svědkyni, která svou výpovědí může napomoci k objasnění prověřovaného případu. Tu se díky médiím podařilo brzy najít.

Nejoblíbenějším učitelem v Česku se stal David Turek z České Kamenice

23.března » Děčínský deník
Děčínsko - Titul Zlatý Ámos pro nejoblíbenějšího učitele v Česku získal učitel hudební výchovy, češtiny a angličtiny David Turek ze Základní školy T. G. Masaryka a gymnázia Česká Kamenice na Děčínsku. Tradiční anketu potřetí za sebou vyhrál muž. T...

Podnikatelů, kterých si lidé váží, v Česku stále přibývá

18.května » Dotyk.cz
V tuzemském veřejném prostoru lze v posledních letech pozorovat pozitivní vývoj dvou aspektů. Prvním z nich je skutečnost, že označení podnikatel postupně přestává být synonymem pro podvodníka. Druhým, který s předchozím úzce souvisí, je to, že se...

Vrcholí nominace na ocenění pro odpovědné firmy

12.května » Dotyk.cz
Veřejnost může letos opět nominovat podnikatele a společnosti, kterých si váží pro jejich odpovědný přístup k podnikání. Už popáté se koná projekt Český Goodwill a nominační fáze jubilejního ročníku končí tentokrát už 31. května.

Pečujte o byznys partnery jako o milenky. Zvýší to váš obchodní potenciál

14.prosince » Podnikatel.cz
Podnikatelé a firmy by si měli hledět dobrých a pevných vztahů nejen se zákazníky, ale také s obchodními partnery. Tyto vztahy je potřeba stále živit. Customer Relationship Management je dnes hodně probírané téma a stavět byznys na základech CRM s...

Jak bude vypadat Pražská ulice?

27.října » Kolín
Ve středu 26. října byly vyhlášeny výsledky architektonicko-urbanistické soutěže o návrh „Revitalizace ulice Pražské v Kolíně“.

Veřejnost opět zvolí Osobnost Českého Goodwillu 2016

Již počtvrté začne začalo hlasování veřejnosti v prestižním ocenění Český Goodwill 2016. Veřejnost bude moci vybírat z rekordních 75 firem, které postoupily ve čtvrtém ročníku do finále. Meziročně se jedná o více než pětinový nárůst (21 %). Na oce...
Jaroslava Jermanová - Česká politička
Petr Horký - Český režisér-dokumentarista
Marian Jurečka - Politik za KDU-ČSL
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Lenka Hlavatá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Hlavatá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes