15
new stories - click to show

Marcela Holková

Related to

ADRA nemusela nikoho propustit. Zaměstnancům našla náhradní práci

17.November » TV Polar
Opatření platí pro všechny a i ADRA musela zavřít své sociální šatníky a obchůdky. Pro všechny zaměstnance ale našla náhradní práci tak, aby nepřišli o možnost si vydělat.

Karviná v Týdnu sociálních služeb ocení osobnosti v sociální sféře

7.October » TV Polar
Vedení Karviné ocení tři osobnosti za práci v sociální sféře. Karviná se tímto snaží každoročně vyzdvihnout práci obyčejných lidí, kteří vykonávají záslužné aktivity.

Karviná v Týdnu sociálních služeb ocení osobnosti v sociální sféře

6.October » TV Polar
Vedení města už zanedlouho ocení tři osobnosti za práci v sociální sféře. Karviná se tímto snaží každoročně vyzdvihnout práci obyčejných lidí, kteří vykonávají záslužné aktivity.

Energetici darovali Adře přes 200 kilogramů oblečení na pomoc Karvinsku

Přesně 234 kilogramů oblečení, které přinesli zaměstnanci Skupiny ČEZ do ostravského Domu energetiky, pomůže díky humanitární organizaci ADRA lidem na Karvinsku. První část darovaných věcí ADRA prodá ve svých humanitárních obchůdcích a výtěžek pou...

ADRA ušije ze speciálního materiálu přes dva tisíce roušek

16.March » TV Polar
Humanitární organizaci ADRA se podařilo získat speciální materiál pro výrobu roušek. Dobrovolníci by jich mohli pro širokou veřejnost ušít téměř dva a půl tisíce.

Pomáhající i potřební najdou ADRU v Karviné na jiné adrese

13.January » TV Polar
Charitativní obchůdek a sociální šatník humanitární organizace ADRA najdou lidé v Karviné na nové adrese. Původní působiště obou služeb v Karviné-Ráji na Pramenech vyměnila tato organizace za dvě nová místa.

Zaměstnanci úřadu práce věnují nepotřebné věci svým klientům

Zaměstnanci Úřadu práce v Havířově se letos rozhodli uspořádat sbírku pro své klienty. Sbírka nese název Naše nepotřebnosti mohou ještě dobře posloužit potřebným a veškeré věci lidem nabídne ADRA ve svých charitativních obchodech, kde si je lidé m...

Zloději okradli ty, kteří pomáhají lidem v nouzi

Desítky oděvů, které měly pomáhat jiným. Mnohé z nich přitom díky spolupráci se sponzorem zářily novotou. Karvinský sklad dobročinné společnosti Adra navštívili zloději. Nyní po nich pátrá policie.

Studenti OPF Karviná uspořádali sbírku pro ADRU, její sklad mezitím vykradli zloději

9.December » TV Polar
Vděčnost i smutek. Tyto emoce zažívají před Vánoci pracovníci karvinské pobočky humanitární organizace ADRA. Zatímco radost jim udělali studenti Obchodně podnikatelské fakulty se svou sbírkou pro Ukrajinu, zklamání pro ně připravili neznámí zloděj...

Do charity lze vyrazit i pro značkové oblečení

V charitních obchodech s obnošeným šatstvem dnes už nenajdete jen ošuntělé a staromódní zboží. Lidé se stále častěji zbavují poměrně kvalitního, málo nošeného a často i značkového oblečení. Potvrzuje to i vedoucí těchto služeb organizace ADRA Marc...
Forum Nová Karolina - Zábavní a nákupní centrum
Martin Kuba - Ministr průmyslu a obchodu ČR
Fotbal - Míčový sport
ČEZ, a.s. - Výroba a rozvod elektřiny, vody, plynu a páry

Tato informační stránka o Marcela Holková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Holková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes